odstrihnúť, odstrihnúť, ods....................................!! už je neskoro
odstrihnúť, odstrihnúť, ods....................................!! už je neskoro
a toto dovolia vysielať v Tv
chcel som si to pozrieť- no po pár vetách tohto pána som to vypol. nedalo sa pozerať a počúvať
:-))) ty- slovensko! :-)
wlado- ty bl.zon- daj si lieky!
UA je vo vojne a komik to len využíva a zneužíva. a jasne je lepšie, lacnejšie, ekologickejšie dovážať všetko spoza velkej mláky
bol tento pán už niekde mimo blavy- videl ako to tu beží v reále?
a kaju nezaujíma nejaká Družba, Slovensko, madarsko.......
tebe si tisíce mrtvých fuk
vieme, tušíme- iste nie sú a neboli všetke deti a ženy teroristi!
PS nemá pravdu ani ked sa pomýli. takže ramgad má pravdu?
čo si o sebe tieto "celebrity" namýšlajú? herci, redaktori......... prepúšťalo sa tisíce a tisíce ludí a v pohode. len ich prepúšťajú neoprávnene
karle, karle- máš to poriadne dopletené
čím horšia- tým lepšie! hlavná je UA!!
hodnota života je dôležitá!? ktorého, akého, čieho?? nesranduj!
konečne. žiješ svoj vyvolený život v zahraničí- tak vol tam.
Odporúčame