v eemerike to majú stále! boja sa všetkých svojich "priatelov"
v eemerike to majú stále! boja sa všetkých svojich "priatelov"
ako za mikulca- 50 000 migrantov- zvykajte si- tak to musí byť!
ked môže komik robiť zemepána zemegule!
ráža odvolať!! či?
zonácia mala byť už v r. 2004
mám 88 r. svokru- chcel som jej vymeniť žiarovku- obyčajnú za led-ku- načo? ušetrite! ja nepotrebujem šetriť!
to podla akej štatistiky? tej ktorá slúžila na energopomoc? 17 ludí v byte? :-)
čo bolo lacnejšie? benzín? vieš aká bol vtedy inflácia? vieš kedy a o kolko a prečo sa dvíhali dôchodky?
ale občania by mali rozhodovať nie len o začiatku ale aj o ukončení mandátu
ešte že tebe iné názory nevadia- len potom nenadávaj do bolševikov a dezolátov
ešte že porisko ich postavil 100 000
násilie a facka sú rozdielne veci. toto nechápeš?
ešte by to chcelo hum. bombenie
++++++
+ostatné štáty sveta??
a tá eukaja čorobila 4 roky- okrem ládovania zbraní! tárala o miery?
o čo ide? ako vždy- o prachy! klient je až niekde v ....
ten do volieb ešte niekam prestúpi
Odporúčame