:-) ++++++++
:-) ++++++++
obhajuješ korupčníka?
+++++++++++++
opravte si titulku- už nepriletel z ruska ale z UA.
super- mladý má aspon zážitok a adrenalín
česi sú národovci a vlastenci- od všetkého sa treba odstrihnúť!!
špinavca
+++++++++++
ešte sa zastávaj vydieračského komika čo nás ožobračuje
má za ušami. ktovie čo na to jeho "kámoš" prezident?
že vraj neskenujú špz-ku a je v počítači. viac nemôže tankovať.
ktovie ako je to v ostatných štátoch- včera som rozprávval s kámošom- jeho syn je v chorvátsku a nevie ako sa vrátiť- môže tankovať za 20€ denne, a podobne ako u nás je to v madarsku. to nikomu nevadí? či sa o tom nehovorí??
a to sme museli vybudovať železnú oponu pred nimi.
napísal si to isté o usákoch a nosatých?
pred dvoma dnami tu vypisovali ako si skvelo žije a užíva život.
žiaľ horšie je to že oni si tu polievočku nevypijú- ale občania.
Odporúčame