už im je málo pásmo gazy a uzemie palestíncov. už okupujú aj susedné štáty? horšie ako rusko.
už im je málo pásmo gazy a uzemie palestíncov. už okupujú aj susedné štáty? horšie ako rusko.
a ty zase plytkomysliteľov
usáci nekupujú- radšej rabujú!
také jednoduche nekazové autíčka to sú(mali byť)
ako málo ti stačí!
+++++++++
:-) on nemyslí
do ulíc!!!!
už prešli 3-4 dni? už to skončilo?
aj p.ferenčák?
tento komik bude už odborník na fšetko- len nie na UA
a ty si čo za dezolát ked každého chceš hodnotiť?
amíci a nosaci zase likvidujú celý svet
keby, keby- keby si bol normálny tak tu nepíšeš ujoviny!
chcel by si aby to robili ako tí v gaze, lýbii, sýrii, iráne.......?
odmieta ich opustiť- radšej ich zbombarduje!
Odporúčame