+++++++++++
nie- nezabudla- ved tam máš podpis- hlupák- t.j. tzv. slušnák!!
sorry- preklep- 76 sekund
a ako to prebehne v juesej?
že si sa nezabudla podpísať!
emerika je vzor demokracie vo svete a celom vesmíre!
presne to sedí na kapitalistov
americkí prezidenti- jeden horší ako druhý
nič som nezmeškal- to skôr ty
a na lieky niet!
ved na to čakám. ale nič- len reči o znižovaní počtu zamestnancov- a nič o zvyšovaní produktivity a daní
ešte že voliči pacienta z TT nezabúdajú
najprv sa nauč písať a nemusíš žiť na dávkach
na západe vyplácajú na dôchodky až 12 % hdp, na slovensku 7! aj to v celkom inej výške. veľa? ešte by to chcelo odvody?!
a ty sa teš- možno sa dôchodku nedožiješ!
jedno riešenie existuje- mladí musia viac makať- v robote, v posteli- a nie cestovať po svete a chovať psíkov- jutuber, influencer.........................
+++++++
a stále sa akosi nespomínajú naši spoluobčania, ktorí nič okrem detí nevytvárajú ale chcú bývanie, podpory, autiaky, mobily, satelity...................... z čoho vlastne žijú?
a čo bude ak všade(kde sa dá) nasadia roboty? kto bude odvádzať odvody? v čínskej firme každých 7 sekúnd schádza z pásu auto- a nie je tam žiadny človek.
obľubuje ich celý svet!! prečo asi?
odstrihnúť, odstrihnúť, ods.........................................!!!
Odporúčame