kde to predávajú? majú dobrú ponuku?
kde to predávajú? majú dobrú ponuku?
pre sprostého každý sprostý
ri.dupa je smerák??
tak škaredo o kolíkovi
o klamstvách
na hlúposti si tu ty
v historii ludstva to boli len amici- a terazky je viac kandidátov
civilov môža bombiť len amíci a nosatí
koho dnes zaujíma ekologia? pri dovoze všetkého spoza velkej mláky!? rúry fuj!
požiar v práčovni? :-) nesmú tam fajčiť!
neviem kde si čo čítal no najprv písali že povedal- za 3- 4 dni to ukončí.
ako ty- vopchať sa mu do ...niekam
dobre rano stara mama! odstrihnúť!!!
že vraj - láska. popularita, prachy.....!
Odporúčame