to sú protislovenskí štváči- kde sa oni ospravedlnia. škodiť, škodiť.....!!
to sú protislovenskí štváči- kde sa oni ospravedlnia. škodiť, škodiť.....!!
väčšina v demokracii rozhoduje
už to platí? už má zelenú? od apríla 25? včera dávali problémy pri malých stavbách
rád ho počúvam- dobre hovorí(väčšinou)
kto je pre teba nádej? daj tip
danko bude minulosťou
zdochynajúca kobyla kope dookola
konečne správny názor aj z EU- čo si navaril, nech si zje. a chce to ešte uvaliť sankcie!!!
neokupujú- rozbíjajú, zabíjajú- a všade
ako s EM- kontrolovať kedy sa vybije batéria
seriozny vodič a ani kontrola STK nemusí mať obavy. aký je v tom problém? chcú chrániť svojich kámošov a nechcú sa s nimi naťahovať a brať na seba zodpovednosť??
zelený komik
ty si dezolátik ktorý si žije vo svojej bubline
nevieš kedy skončí vojna- a čo bude potom?
káčer niečo(všetko) doj..babre a teraz sa všetkým vyhráža ak ho nejdu zachranovať!
aj deti a ženy??
vieš o tom že aj vojna raz skončí?
avšak vyspelý kapitalizmus je tu už 36 rokov- čo tí ostatní? uťahovali opasky?
si nejaký pomýlený- to je od príchodu pacienta z TT
samé koalície ochotných- a EU posiela prachy na UA-a tí ich rozvážajú po svete
Odporúčame