a kedy dáš niečo o bezp. hrozbe izrael?
a kedy dáš niečo o bezp. hrozbe izrael?
prečo by ho nikto nemusel?
ešte že ho zvolili za vodcu.
nie kolko času- kolko mrtvých žien a detí. ale ako povedala jedna múdra a aj best- stálo to za to!
už prišli zbrane z UA?
píšeš blbosti
každý by sa mal obávať blbca
krym sa teší až sa vráti pod nadvládu ukrošov
tí sú niekam zalezení- tí spinkajú(a aj tak si to nemôžu dovoliť mimo príkazu)
taký velký múdry národ- a vládne im ten najlepší
aký odborník na energetiku! že to nikto na svete nevie!
aký odborník na medzin. právo! no čo si to dovolujú!
to asi teraz nebude najväčší priatel západu
je čudneé-smutné- ked 2. ročné dieťa je s mamkou doma a sedí na okne a pozerá von. čo tam robí- no nudí sa. a plná izba hračiek, dvor plný hračiek a dieťa sa nudí. a tak to s ním postupuje- nudí sa- na detskom ihrisku, na kúpalisku.........
čo je to 150! 200 000 zabitých detí v iraku stálo za to.
+++++++++++ ako dve (tri) hrozná- jedná hrozná, druhá hrozná- tretie ešte horšia
Odporúčame