a unášať a zabíjať sa opláca?!
a unášať a zabíjať sa opláca?!
a v Gaze? daj nejaké číslo
príde hum. bombenie? či vlastne- ono už dávno začalo
najväčší agresor spoza mláky by už mohol zaliezť a nevraždiť po celom svete. lebo prídu sankcie. ešte má málo ropy, plynu?
tak dnes v tv nejaký český "odborník"- EU už nič z ruska nepotrebuje- je sebestačná! nevšimol si čo sa deje a kolko to dvíha ceny. je mu to asi fuk. on je odborník
dobre to poznáš zo svojho okolia!?
a tá EU má peniaze odkial? a z čoho ich UA vráti ked to tam už ovládajú amíci a zahraničie? zatiahneš to ty?
oni ho zvolili?
nečítal si niekde- napr. aj včera tu- čo hrozí polsku? ako sa zadlžuje? ale jasné- to je nič- všetci sa môže len slovensko krachuje
nevšimol si si čo sa deje v celom svete?
sami budú plakať že majú nedostatok
nielen on- oni všetko predsa vedia(najlepšie tárať a skákať do reči)- vydali veľký tresk!! :-)
takto to spravovala akademia umení?
včera hovorila saková- ak velmi stúpnu ceny firmy budú musieť prehodnocovať ceny energií!
a čo máme s ukrajinou? prísne strážené hranice?!
nechal polovicu lietadla na zemi?!
V ždiari sa tak podniká od čias komančov- plná dedina- no ubytovaný nikto
chystali to 25 rokov- takže času dosť:
Odporúčame