++++++++
++++++++
to sa nedá- roky sedieť doma na materskej, robiť menej platenú robotu a mať rovnaký dôchodok.
ty nič nechápeš- ale si certifikovaný
tebe nezáleží čo hovorí- ty si ideš svoje
vilu na jadrane má kde kto- a nielen tam. počul si napr. o dubaji?
ale čosi- to ich vôbec ani nenapadlo. im ide o DEMOKRACIU!!! :-)
prečo je rozdelená? ako môže niekto príčetný a nezávislý podporovať vojny a genocídy?
konflikt? nie vraždenie a zabíjanie? konflikt môžem mať so susedom
+++++++ :-) celevriti
ty isto nikomu
guteres aj vie pomenovať kto tie nez. útoky robí? či agresor(i) sa nesmie menovať?
už si vyliezol z donaldovho análu? a terazky nevieš kam zaliezť?!
a vieš prečo tu smradí vatník ako ty?
prečo ich majú tak radi po celom svete?
Odporúčame