a ty vrahov donalda a bibiho
a ty vrahov donalda a bibiho
hlavne že tie oproti majú názor :-) len drísty a ukrajina
kým odstránili most mala byť vybudovaná náhrada- aj provizorna. dá sa to. ked to neurobili- platiť občanom náhradu!
monták- motáš všetko naopak. kde bola polícia? stála vedla na chodníku a čumela
to píšeš o najväčších dlžníkoch zo západu?!
to povedz autorke kristíne
neodíde- chce ropu a plyn
ale aj na UA bolo niečo pred rokom 2022- len ty a tebe podobní to nechcete vidieť a počuť
terazky nevie čo chce- asi čínu
a financovať ukrajinských
ale aj za historiu- kolonie, vojny............................................. .............
++++++++
to sa nedá- roky sedieť doma na materskej, robiť menej platenú robotu a mať rovnaký dôchodok.
ty nič nechápeš- ale si certifikovaný
Odporúčame