bojkot, sankcie!!!!
bojkot, sankcie!!!!
ved nebol s tebou
za to vy progesívci chápete všetko- a nič
a jurik je čo? prudko inteligentný chudák
tá o niečom tára- no nevie o čom- taká jednoduchá remiškompa
len čo vidíš ty? raz si nekritizoval vraždenie v gaze, iráne, sýrii, lýbii............................................ .
dobre si opísal jurik
a ty si čo? celkom zbytočné individum
za to ty si isto táraj a prdús. nevšimol si si čo sa deje vo svete- lebofico!
Blaha- super. kdh-áčka- velmi progresívna a nechápavá
a prechod ku neekologickým drahým emerickým je v pohode?? :-)
čím môže táto pani očariť? vzhladom určite nie
už problém majú. a to nikto nehovorí o slávnej ekologii
to ty si zvrhlé poleno
+++++++++ -zvrhlé poleno
nevyzerá že tam nejaké mechanizmy fungujú- robí si čo chce
ale ved donald povedal že je tam v pohode
Odporúčame