ráno a naobed hmlisto, večer tak isto, v noci tma
ráno a naobed hmlisto, večer tak isto, v noci tma
ku materi aj ku hoviadku ako si ty mám rešpekt. ved aj ty si - vraj- človek.
nie je každý neschopný ako ty! niekto má aj svoj rozum a nečaká len na to čo mu niekto predloží
ale za to ty tam už isto bojuješ-či?
ukrajina mala nejaké dohody, záväzky, zväzky ....s eu. nato, slovenskom......? asi nie- len strážené hranice! prečo??
furt to octávka? kto to ešte kupuje?
vidieť že nežijú v reálnom svete ale vo svojej bubline. alebo je za tým niečo iné?
lebo vidí čo robí EU a amíci
velká a silná EU to zatiahne a potiahne. Len jej občania chudobnejú!! ale zase panstvo bohatne!!!
ako povedal vtedajší premier odor- s tým sa nedá nič robiť!!
nezávid rodičom
never kdejakým kecom
a v emerike je 40 mil. ludí pod hranicou chudoby- lebofico!!
nie robiť toto a deti- ale robiť!!!!!!!
furt ukrajinci!! nemá byť správne- rusi??
alebo b,, a komik
:-) sodoma gomora
neexistuje nejaká vymáhačska firma ktorá by týchto príživníkov vyhnala do hodiny z cudzieho bytu? aj so zbranou! ešte mu platiť energie! sa zblaznili
Odporúčame