takže sa boja ukončenia vojny?
takže sa boja ukončenia vojny?
si nevedela? ešte si ho nevidela? každý sme dajaký- ale treba sa vedieť správať!
dokedy to budú opakovať? už je to strašná nuda!
a ty tupán si čí potomok? fašistov?
penazí je dosť- stačí nekradnúť!! či v EU, či na UA!!
hlava šiveje, dupa šaleje!!
kde píšem o tom čo kto robí? to si len ty vymýšlaš
všetci takí spomínaní
konečne! 24 mesiacov? nestačilo by 24 dní??
na to nepotrebujeme banáša(aj ked má pravdu). že je matelko pacient vidí každý rozumný a príčetný človek.
ukrajina mala o svojej bezpečnosti rozmýšlať dávno a nedať sa hecovať nejakými vojnovými štváčmi
žijú si svoj život a nikoho neotravujú
raz sa p. machala rozumne ozve- aj to sa ti nepáči!? prečo? lebo to povedal on? nepozeraj kto hovorí. ale čo hovorí!
hlavne že ty spomínaš morálny kredit a chceš sa zastávať úchylov!?
len neviem či banderovci budú spokojní ked ich porazia
mohli radšej zobrať UA
odvolávam co jsem odvolal...................................
a niektorí tam chodia duševne chorí
Odporúčame