ty pako ešte žiješ a vypisuješ bl.osti? čo robí admin ked nevidí čo je tu za pako?
ty pako ešte žiješ a vypisuješ bl.osti? čo robí admin ked nevidí čo je tu za pako?
už dávno ho mali ukludniť alebo ho dať vyšetriť- aj ked načo- všetci vidia že je chorý
spoluobčania dostávali tisíce- za to že sedeli doma!
a si pamätáš ako fico odškrtával čo urobil pre občanov- asi nie
môžme sa čudovať ked máme v NR zástupcov ludu ako pacient z TT, pročko...................?
to len je opozícia- s bláznom na čele
len to by tam museli mať podobného blázna- a takého tam niet!
veru veru- zle ich trénuje :-)
podobne to bolo niekedy na MS v hokeji. ale už sa to zmenilo
priemer 700?! a nemá ho vraj ani 75 %. ale si tí príživníci žijú!
matišák, matišák!! a ty odkial trčíš a vypisuješ tie svoje múdra?
++++++++++
už nevedia kde je sever
takže na vine sú oni!? nie ten blázon čo už roky tam otravuje vzduch a ludí!? ty by si si nechala toto robiť čo robí ten blázon? už dávno mal byť na samotke v ústave
ale eu lídri ich v tom riadne podporujú
++++++++ a zadlžiť dalšie generácie pre jeden skorumpovaný štát! ktorý nič nerobil pre svoju bezpečnosť
chudera- 30 ročné šaty. a na hlave diamanty :-)
komu česť, tomu česť, pastierovi trúba.
povedz načo je Oú v obci kde je 20, 30 a viac obyvatelov? ved aj tým občanom by viac pomohla susedná väčšia obec k!de je zamestnaných viac úradníkov. As 1600 obyv. ste len vy dvaja? nesranduj
ked to hovoríš ty podsvinča
dobre si opísala zradnú EU.
Odporúčame