a prečo? nie každý závidí svojím rodičom
a prečo? nie každý závidí svojím rodičom
++++ dokonca ho sami ostrelujú a bombardujú
nie je to naopak? nič sa týmto záberom nevyrovná??
musíš uznať že v tomto poradí príspevkov je tu často chaosss
prestan celkom- a zase bude menej hlupákov
a preto že to ty chceš? :-))
v ktorej vojne? o čom hovoríš? kedy to bolo? ked ládovali zbrane a peniaze? a teraz sa hcystajú vystaviť účet?
ked to povieš ty! čo vie nejaký belgický premiér?
90 %? odberatelov či spotreby? lebo tých 10 % môže spotrebovať aj 30 %
minimálnu mzdu treba zrušiť! nevieš?
ak by nebol stav núdze
nehovor hop kým ti nepreskočí. nevieš či budeš zajtra zbierať loptičky.
A ano myslím si že západ dodnes neprerušil kontakty s rusmi- a len potom to uvidíš. a vôbec - veríš tým bludom čo si napísal? rusi chcú ovládnuť celý svet a okolitý vesmír?? :-)
ked nepríde robota za slovákom, musí on za robotou
a čo ked zajtra skončí vojna? všetko bude inak! a čo ropovody, plynovody vybudované našimi predkami? využijú ich nemci, česi..........?
čím väčšia somarina- tým viac lajkov. a to je najdôležitejšie!
Odporúčame