tak dobre- všetci(a najmä ferenčák)- dobre?
tak dobre- všetci(a najmä ferenčák)- dobre?
to má od prirodzenia
strana môže za to že niektorí jedinci sú nenažratí a nemorálni?
najprv roz.... štát, region a teraz žiada o milosť - vraj kvôli mieru a klude v regione a štáte
kým neprišiel do politiky pacient z TT tak tu bol relatívny klud a slušnosť
sú! penazí je dosť, len sa nesmie kradnúť! a preto zanechal financie v najhoršom stave v EU. mala ministra robiť radšej jeho manželka
títo makať nevedia- ani v posteli ani v robote. len pindať pri počítači a závidieť rodičom
isto nie dezolát a príživník ako ty!
ako fico- berú úplatky, pridelujú svojim ludom, UA........ nevidíš to? čo to vidíš len u fica?
ved úplatky, korupcia sú len na Slovensku a nie v nemecku, francuzsku, bruseli..................
nič nechápeš a vidíš len to čo možno ani nie je
niečomu rozumieš? V eubruseli ťa oj.babrávajú a ty ich ešte chváliš. Nedaj si sr.kadiť na hlavu- otvor ústa!
korupcia všade funguje- a lepšie ako na Slovensku
v 48? dobré ráno stará mama!
kto ho hodil cez palubu? čo mu má niekto urobiť? dotovať ho za nič robenie? alebo dokonca za chlast, drogy....?
ľudom- a najmä mladým- sa nechce manuálne pracovať- a už vôbec v polnohospodárstve
to preberáte info z televizie? už sa to tu stalo velakrát
tá sa furt cerí
ale to všetko sú hoaxxxxy. nič také v EU a už vôbec na UA neexistuje!!
Odporúčame