a niektorí tam chodia duševne chorí
a niektorí tam chodia duševne chorí
kto je podla teba normálny? matovič?
gaza za to môže? tie deti a ženy??
druhého sa nepodarilo zastreliť?
ktovie či má vodičák matelko?! a či je schopný riadiť auto?!
takže na toto by sa hodil komunizmus!? už nie je vhodný volný trh- jediny správny systém?
možno nefunguje systém start-stop?? velmi nebezpečné
ty si bodka- máš strach? len sa nepototo. chod bojovať na UA!
koho trápi že si dostal po pysku?
ale niečo s tým treba urobiť. čo tak nepúšťať bláznov do NR?
dnes už je to inak- st. rodičia už svojím vnúčatám nerozumejú a tie už vôbec nerozumejú im! mobily, Pc, tablety....
+++++++++
ale psychicky chorý človek nemôže za svoje činy(len by mal byť zatvorený na oddelení)
ale vyjadruješ sa ako on!!
začalo pacientom z TT už dávno
vieš čítať? a nič ti nevadí na týchto vulgárnych blogoch? no tebe nie
ja tu žiadne hlúpe blogy nevypisujem :-)
Odporúčame