iste má miliony sledovaní :-)
iste má miliony sledovaní :-)
už vtedy sa každý tešil na bývanie pod mostom- čo vtedy nebolo možné
chlape- nemáš čo robiť? si robíš evidenciu čo kto kedy povedal? kolko rokov dozadu? chod radšej zbierať loptičky
prečo, začo? za odrobené roky a slušný život?
tak nepekne o palkovi
ešte si nečítal tel. zoznam? musia ti ho čítať iní? ved oni nič rozumné nevedia robiť
dôchodcovia sa majú hanbiť? a za čo? nemal by si sa skôr hanbiť ty a tebe podobní? a kto by mal vládnuť? daj nejaký tip z tých čo sa ponúkajú
:-)) už vybudovali západnú nepriedušnú hranicu?
akosi často horia. majú kontroly od kominárov? majú vôbec stavebné povolenia? majú............................................. .???nemajú nič- oni nepotrebujú- len dajte, dajte!!!!! toto už desiatky rokov nepomáha. dôchodcovia sú prížiníci(podla niektorých mudrcov)- ale nikde počúvam čo sú títo spoluobčania?. títo nevadia nikomu?
kto je tento "umelec"? nejaký čechún?! čo sa stará do Slovenska?
aj vrece zemiakov bude lepšie ako progresívny player
na to som prišiel ked vidím tvoje vyjadrenia o ludoch ktorých si nikdy nevidel a vôbec ich nepoznáš. isto budeš slušnák progresívec
už si zabudol na pacienta z TT a spol? rýchlo
ešte že nikto z nich nepije, nedroguje, nestojí na ulici..........!! lutujem ťa!!
Odporúčame