máš +++
oficiané predrží?? chudák
ty si jeden blbý vulgárna starec. nevieš byť slušný ani v jednom príspevku- chudata tvoja rodina!!
admin - sleduješ ho ,prečo nezasiahneš?
starý sklerotik senožer valdis furt nechápe o čom sa v tom ktorom článku píše. Pozerá v tej svojej maštali na mamičku a vypisuje kde sa mu podarí niečo zosmoliť a žuje senko
vlastníš panelák? a čo náklady na fotovoltaiku, na EM.........?
čo potrebuješ prečítať tel. zoznam?
konečne odídeš? len či ťa ešte v kežmarku chcú!? velmi to tam nevyzerá!
ku tebe ho posiela
prečo? nie je každý zaujatý ako ty
už sa zdalo že dostal rozum. omyl
bratislavský podnikatel- z martina!?
všetci sa tešili volnému pohybu, už miki vyzýval- chodte, cestujte. a je to tu- super- či?
ale až ked začnú vydávať bločky
staré panie majú pubertu. sú už niečo ako frankestain
že ťa to baví!?
akú? aký má z nej občan prospech?
+++ máš plus- EU vie len kaziť a kaziť
Odporúčame