možno je to prvý skutočný konflikt- ostatné bolo len vraždenie- kosovo, iák, vietnam, lýbia jemen , afganistan, gaza...........................
možno je to prvý skutočný konflikt- ostatné bolo len vraždenie- kosovo, iák, vietnam, lýbia jemen , afganistan, gaza...........................
a banderovci?!
ona na nás kašle, a mnohí ukrajinci kašlú aj na UA. rozmýšlať mali už dávno pred vojnou! prečo sme museli budovať strážené hranice? pre demokraciu na UA? :-)
?-)) nič nechápeš, a nič si nepochopil
lebo je to sklerotický senožer. ale neplačeme- smejeme sa a lutujeme joho rodinu
no- a môže konečne ísť brániť vlasť- a priamo do prvej línie. šťastný to človek- iných vyzýval a konečne môže ísť aj on osobne
aj tak bude potrebné vyšetrenie
aj v "športe" sú naši ludia a vyvolení. nori, siner..... drogy, rony za hrubosť ...........
no už pôjde bojovať za vlasť
mončičák- čo na to?
:-)) zase sú všetci blbí len ty lietadlo! nepáči sa ti to?
teoreticky máš pravdu- no politikom či čo to sú nesmieš veriť- ani ten zdrap papiera čo volajú program
teba som považoval za jedného z tých múdrejších- ale ked toto nechápeš- na západe sa platí na dôchodky cca 13% a na slovensku 8. a je jedno či v 13 a či napr. v jednom dôchodku. málo!!
a tým seniorom to dodnes naspadlo?!
bývaš u nich a ešte im závidíš a vypisuješ tu o nich ujoviny. už keby odišli- zdedíš a budeš boháč!?
a tí ostatní- nevoliči tejto vlády- tí volili dobre? čo tí ostatní urobili pre tých mladých? tí ešte tak pre menšinu
a deti nechcú tvrdo robiť ale chcú cestovať a závidia rodičom a starým rodičom
plastový pohár? ešte že nebol sklenený. chudák
Odporúčame