:-))) ten si len tak kecá
:-))) ten si len tak kecá
tomu s tých loptičiek haraší
kde tie eubaby žijú? vedia niečo o svete, historii, alebo dokonca aj o "svojich" občanoch?
naberú dlhy, nakúpia zbrane(od usa) a budú ládovať UA. a zisky zhrábne usa
teraz myslíš koho- usa, čínu, rusko? koho?
je sranda ked tu nejaké deti- ako partizan, kubo.... tárajú niečo o medzinár. otázkach! ako malé deti
svatba možno bude- no rozum isto nie!
a tí čo pôsobia v prospech juesej sú čo?
4 roky? to už vtedy rusi ovládali tolko územia UA ako dnes?
on je niekam vopchatý a nevidí čo sa deje vo svete
dieťa si môže robiť čo chce! a potom plač a škrípanie zubov- nepočúva, nerešpektuje...............!!
neviete, nechcete tam definovať pohlavie?
o 0,5? nie je už o 0,3?
žiadateľ nesmie byť zamestnaný
budú aj dúhové uniformy?
volby do 100 dní!! ani b.....i!
tie sa jej robia samé
len neviem načo je jeden zbytočný úrad- úrad práce? ponúkli tam už niekomu robotu? či len evidujú a vyplácajú?
ale si si nevšimol že to robia ukrajinci!?
je ale otázka- za čo? za peniaze EU? aj tie rozkradnú?
Odporúčame