a zasa sa mazalooo.. ani príslovie tu nenechal.. lebo sa dotýkalo jeho straníckej kresťansko birmovanej minulosti.. čo už.. pravdu o sebe neznesie.. a iné by chcel šíriť..
a zasa sa mazalooo.. ani príslovie tu nenechal.. lebo sa dotýkalo jeho straníckej kresťansko birmovanej minulosti.. čo už.. pravdu o sebe neznesie.. a iné by chcel šíriť..
takže politik či mafián,čo si nakradol a v bohatstve a zdraví sa dožije slušných 95 rokov to má ako boží trest.. takto to myslíš :D po ničom inom netúžim.. len zomrieť zdravý a v bohatstve.. ako za trest..
toto je nôž do chrbta snahám Pápeža vysporiadať sa s intrigánmi vatikánu.. to že naši si ponechali starú hlavu,ktorá sa prepožičala na ochranu nekalých praktík sokola and company.. to by mal niekto z nového okruhu pápeža riešiť.. takto sa dehonestujú pokusy pápeža o pozitívne zmeny.. v hlbokom predklone a s úškrnom neposlušnosti.. ty si tam rob čo chceš, na nás nedosiahneš... žeby božie mlyny nemleli??
ako môže hodnotiť objektívne situáciu niekto, kto pracuje pre američanov?? Je to rovnako subjektívne ako hodnotenie niekoho kto pracuje pre kremeľ. Prečo odmietlo USA koalíciu čo navrhovali rusi?? len preto, že by výsledok nebol podľa ich predstáv... nezískali by absolútnu kontrolu blízko východného teritória.USA dávno nejde o prosperitu a mier na tomto území.. oni zasiahli všade tam, kde vplyv ešte nemali, rozbili zriadenie a priniesli chaos.. úmyselne.. potom z toho chaosu nasmerovali ľudí do europy.. tiež úmyselne s cieľom zaviesť chaos aj v europe.. prečo? ne lebo je to ´daleko od nich a čím horšie tu , tým lepšie tam u nich doma.. dolár stúpa... ich fabričky so zbraňami prosperujú.. zničený ropný priemysel obnovuje len ten, komu dajú oni posvätenie... je to trvalo výhodné pre USA a o to šlo.. nei o mier, či prosperitu niekde v arábii.. nie.. to je až na poslednom mieste.. a politici europy ú neustále slepí a tleiskajú im a podporujú ich.. tomu sa povie... chovať hada na prsiach.
kristus bol aj rybárom a vedel, že ryba smrdí od hlavy.. len na slovensku to v cirkvi neplatí.. zvláštny jav.. a toť bloger niečo vyčíta štátnej moci?? keď rovnaká je aj tá jeho cirkevná.. a zabudol akosi podotknúť, že tú sociálnu super budovu v sokolovom rodisku spravuje sokolova sestra.. teda z cirkevných prachov to bola malá domov rodine.. :) aké svetské.. a mohoál by si nm prezradiť.. mal sokol milenca? alebo nemal, keď presne vieš aké boli jeho zvyky?.. ja som totiž počul, že briliantový prsteň za cirkevné v hodnote niekoľko desať tisíc evri s skvej na prste jeho asistenta .. ani sa mi veriť nechcelo..
poturčenec lepší turka.. hovorí príslovie.. a tu je to svätá pravda.. bývalý komunista najzarytejší kresťan a bojovník proti červenej v akejkoľvek podobe...
vidíš a mýliš sa.. SU 7 bol vyrábanyý a široko rozšírený práve za chruščova.. od roku 1957.. Su 7BLK sme mali aj v československu. po ňom Su-17 s otočnou časťou krídla vzlietol už v 1966 , o rok skôr ako podobný Mig-23.. tovje tvrdenie, že bol zastavený chruščovom nie je pravdivé.. zrušil ho stalin v roku 1949, a chruščov ho v 1953 obnovil... Su-17 aj MiG-23 boli zavedené do armády rovnako v roku 1970, neustále šli ruka v ruke.. Su väčší brat s inými úlohami.. od toho 1953.. splietol si i diktátora.. :)
nie... všetko patrí všetkým ľu´dom na zemi.. nikto nedal zem ročildom či iným .. oni si to jednoducho UKRADLI .. a ak všetko patrí celému ľustvu.. tak z vyťaženej ropy štátom dotoval zdravotníctvo a školstvo.. lebo vedel že bieda a chudoba bude odstránená v líbyi len ak bude vzdelanie.. to bol princíp solidarity a nie kupovania.. všetko by sa malo v celom svete využívať v prospech vcelého ľudstva a nie v prospech 12 najbohatších rodín sveta..
tak poď argumentovať.. aj hitler bol zvolený. moja otázka.. zvrhol hitlera nemeckú ľud?? nie.. rovnako ani bašara asada nezvrháva jeho ľud.. rovnako ako hitlera ho chcú zvrhnúť zahraniční žoldáci.. v čom je rozdiel?? hitler napadol okolitý set a tak si tie zahraničné vojská zaslúžil.. napadol bašar asad okolitý svet?? prečo sme mu implantovali zahraničné vojská?? vidíš skôr podobnosť alebo protiklady??
myslím si že nie.. že bude nasledovať voľba nového prezidenta.. inak by USA protestovalo ako blázon.. niečo im slúbiť museli.. ked sú ticho.. niečo, čo zaujalo aj USA aj prezidenta.. toho zaujal tichý odchod a nie zhodenie revolúciou.. a usa sa uspokoja s tým že on už nebude..
zdravotníctvo zadarmo pre všetkých.. školstvo zadarmo pre všetkých.. no ego jedinca je silná vec.. a tak mietny ataman podľahol :) a dal sa zlákať lepšími zajtrajškami.. pod jeho vedením.. nič zvláštne.. ako u nás v malom dzurinda, fico či procházka.. prečo opustili svoje rodné strany?? aby astali atamanmi , kotrí to tu povedú.. a presne tak našli niekoho v líbyi.. a tiež privolil.. atak bola občianska vojna.. implantovaná zvonka..
prvé husle... teda koordinátora činností v likvidácii tohoto konfliktu.. nepleť sem zasa svetové postavenia veľmocí.. to s týmto nemá nič spoločné..
ako ktorý.. suchoj.. Su a MiG si rozdelili úlohy a každý stavia cieľovo iné lietadlá.. O PAKFA súperili obaja.. vyhral zasa Suchoj. Mig svojim 29 a modifikáciami je frontový stíhač, určený predovšetkým na ničenie vzdušných cieľov a vybojovanie vzdušnej nadvlády nad priestorom bojov. Mig 31 a nový 41 je prieskumný prepadový stíhač na vzdialených prítupoch. Su-39 je čistý bitevník ( usa A-10), Su 27,30,35 sú multiroller lietadlá .. Su-24-34 je zasa stíhací bombardér. Veľké bombardéry má Tupolev... jak má teraz 130 ako cvičný ... neskôr ľahký bojový.. to ej ruské rozdelenie..
O čom asi rokovali každý deň posledný týždeň Rusi s USA?? takže súhlasím.. vedeli o tejto pripravovanej vojenskej akcii Ruskom. Tí im v na konci augusta ponúkli širokú koalíciu.. zabudol si? USA ju odmietlo.. ( Sýria, Irak, USA, Rusko) A tak im rusi asi len oznámili. buď s vami alebo bez vás.. my tam podporu máme.. a keď nás nechcete pokryť zo vzduchu , zakryjeme sa sami.. a preleteli.
:) ale nie sýrske prezidentské vojská a ich územie.. truci bombili kurdov pri svojich hraniciach.. to ano.. vidíš.. je to aj nie je to pravda.. také politické
ale ved komunista si bol ty. tak to dobre poznáš.. birmovaný kresťan komunista.. :) prečo ty si taký byť mohol a iní nie,? ja taký nie som.. ty si ako fico.. jáááj a preto na neho toľko nadávaš.. ukradol ti jedinečnosť..
ale môže byť aj iné.. TY.. ty si iný.. úplne
som aký som, kôli nemu sa meniť nebudem... ahoj...
ok.. a že vraj som jediný.. čo tak zmýšľa.. mi tu napísal stanislav :) a mal by som byť zatvorený a ticho ...
Odporúčame