Neposlúchajú, pôjdu rovno do basy
storočia skoro žiaden moslim tam nežil.. a v toto nie sú utečenci pred vojnou zachraňujúci si bezprostredne život.. ak by tomu tak bolo, muslimovia by zostali v turecku, kde by mohli bezpečne žiť a vyznávať svoje nábožentsvo.. ak tu máme milion utečencov , ktorí chcú len do troch štátov, tak to nei je o záchran eživota. už by to aj taký zatupený bloger ako tento mohol pochopiť.. sú to vopred naplánované akcie- nie tými ľuďmi, ale tými, čo im k tomu urobili podmienky a nasmerovali ich kroky.. je to plánovaný exodus do europy aby sa tu zhoršili naše podmienky. a nie zlepšili ich.. len si pozri kosovo.. na konci 19 storočia ztam nežil žaiden muslim.. na konci 20teho ich tam bolo 80% a nechali zbombardovať srbsko ab ymali to kosovo pre seba.. čo bude o 100 rokov? ak tu teraz psutíme 2 miliony muslimov?? a koľko ich tu máme.. chod sa pozrieť do londýna či paríža alebo marseille.. a uvidíš o čom hovorím..