správať ťa nikto nenaučil.. mám niekedy pochybnosti, či vôbec vydržíš sám so sebou.. tuto nadávaš každému ako keby si s nimi husi pásol.. si neznášanlivý a hašterivý.. jedným slovom neznesiteľný.. a podľa toho aj vyzerajú tvoje odpovede.. čo ťa žerie?? asi sám seba žerieš .. lebo si premárnil svoj život.. najskôr si liezol do zadku komunistom.. potom ťa vyhodili, po revolucii si znova vliezol mocným do otvoru a napriek tomu máš menej ako minimálny dôchodok.. chápem ť.. toľko snahy a bola k ničomu.. sám si za to môžeš.. zbytok sú výhovorky.. každý svého štěstí strújcem jest.. hovorí jedno české príslovie..

