to nie sú šialenci.. ty prehliadaš zjavné fakty.. nezačala svetová vojna.. to zatiaľ nie.. ale europske teritorium si rusi a američania vybrali na vedenie hybridnej vojny.. práve som sa tomu v noci venoval, keď som nemohol spať.. http://simon22.blog.pravda.sk/2015/09/27/hyb… kto nevidí všetky jej charakteristiky tak oslepol.. aj hitler začal vojnu omnoho skôr ako napadnutím poľska.. a europa sa tvárila ako ty teraz.. nevidela.. anšlus rakuska ani obsadenie československa.. spomínaš?? nik to za vojnu nepovažoval.. teraz je to rovnaké.. nevidíš.. alebo len nechceš vidieť..

