myslím si, že z tej masy čo sem prúdi je 10% ohrozených na živote vo svojich krajinách.. zbytok sú ekonomický turisit, čo idú len za llepším životom a teroristi, ktorí tu po nejakom čase ukážu , zač je toho lakeť.. Janko- ak by si ty bol na čele isil neurobil by si pekný výsadok svojich mužov v takomto chaose?? možno aj niekoľko desaťtisíc tu bude takých , čo sa neskôr pokúsia o rozvrat našich hodnôt.. preto by sme to mali sakra dobre selektovať už v afrike a na blízkom východe.. a všetkých čo neprejdú záchytnými tábormi tam vybudovanými.. vrátiť.. iná cesta nie je.. toto je chaos a nič viac.. a žiadne foto detí s matkami ma nepresvedčí.. ja vidím omnoho viac mužov 18-35, ktorí sú potenciálna hrozba.. ako tých matiek s deťmi .. tých je v davoch migrantov minimum.. alebo nepozeráš tie zábery spred kelety?? či iné??

