mal by tam účet zle je. nemá tam účet zle je.. lebo vie že ho nemá .. bol si rovnako rozhorčený pri nezákonnom odpočúvaní ministra vnútra pri telefonáte so šéfom sis?? ano?? ani si nepípol a vtedy si nezákonné odpočúvanie schvaľoval.. spomínaš? bol si rozhorčený nad obsahom ich rozhovoru a nie nad tým, že niekto nezákonne odpočúva dvoch vysokých štátnych úradníkov a ešte to aj zverejní.. prečo nie si rozhorčený vždy rovnako keď sa porušuje zákon? vtedy by si sa mi páčil.. ale takto to musím považovať za straníce vytie v prospech niekoho, hoci máš v podstate pravdu. nemá to čo vedieť.. rovnako ako nemá čo mať matovič také údaje.. to ťa tiež nerozčúlilo? ako to že mu lipšic niečo také podstrčil?? ako to že majú údaje o niekoho zahraničných účtoch? všetci politici sú rovnakí zlodeji a okrádajú nás a náš štát.. prečo ti to pri jedných vadí a pri druhých nie?, div im neďakuješ.. že super.. s porušením zákona ste zistili, že fico má účty vonku.. super len tak ďalej..

