tak je to na veľkých moderných štadionoch europy.. brat bol v miláne.. a inak sa nedalo dostať na štadion.. v anglicku ked mali europskeho zaracha zbierali chuligánov v deň zápasu a presedeli ho na policii.. tí čo mali zákaz.. a ako sa im to na štadionoch pekne vyčistilo... kto sa chce biť.. urobí to v lese alebo na predmestí.. ale nie na štadióne..

