lebo magnetické pole zeme?? ved to nie je boží zázrak.. nebláznite.. ak by to bolo božou zásluhou.. tak by to bol skôr nepodarok.. aby tie vtáky nútil lietať hore dolu.. ešte raz odpovedz i30 na moju otázku.. kde by bola duša človeka ak by sme novorodenca nechali bez vonkajších podnetov?? nevedel by do dospelosti NIČ .. vôbec nič.. to potvrdzujú deti nájdené v džungliach, ktoré vyrastali so zvieratami.. to je FAKT a nie román.. rozvinú sa len do úrovne svojho okolia.. nič viac.. a naopak.. zvieratá v dobrej spoločnosti sa naučia vyjadrovať svoje potreby a komunikujú s človekom.. to je tiež fakt.. a náboženstvo im upiera dušu.. ako je to možné?? sú rovnako mysliace a cítiace ako my ľudia.. len na inej úrovni.. a len preto , aby sme ich mohli jesť sme prijali náboženský úzus že my dušu máme a oni nemajú.. pre nič iné..

