nei nepokladám ju za nič.. dokobńca podľa gorily šli úplatky HLAVNE demokratom teda ked boli pri moci SDKU ANO a iní.. a nie smeru.. ten tam pil len kolu a vyzvedal či je prijateľný.. alebo mi niečo z tej kauzy ušlo?? ako stratila markíza svojprávnosť a slobodu, tým že to musel rusko predať?? nejak som nepostrehol.. tak som to použil ako rpíklad,. že aj toto histerčenie mi pripomína presne tú istú situáciu.. a ako "tlačový zákon", po ktorého prijatí sme mali stratiť úplne slobodu prejavu zbrzdil noviny??NIJAKO:. len tí čo si dovtedy bezstrestne vymýšľali.. si dávajú pozor aby nezverejňovali úplné lži.. a to sa týka VŠETKÝCH strán a médií.. všetko.. máš nejaký skutočný protiargument, že tu ide ozaj o slobodu slova?? okrem už skúseností, že tomu tak asi nie je?? mne je penta a jej politické deti ukradnutá..( podporovali predsa iných ako smer či hzds) tí majú svoje j and t ...

