vesmír je boh?? je večný.. bol na počiatku aj na konci.. z neho je všetko bez neho nič.. najskôr veriaci tvrdili , že všetko bolo stvorené na hotovo a nemá to viac ako 6000 rokov.. ( v tejto tme sú neustále jehovisti).. a teraz čítam že evolúcia je najsuper vynález boha.. tak ako?? jedno nemôže byť absolútne pravdou.. že si boh vyvolil jediný národ a popritom stvoril všetkých.. toto židovské klamstvo len ospravedlňuje ich nároky na svoje územie.. a na všetko na čo ukážu prstom.. a toto od nich prevzali kresťania.. a dokonca vyhlásili "človeka" za následníka boha.. aká to paralela s egyptom a faraonom?? čím ďalej zájde veda, tým bude boh pokračovať vo svojej jedinečnosti.. a všetko mu bude prisúdené.. môj záver?? boj je všetko okolo nás.. a prečo nie????


