prišiel si tam študovať ty.. nie ony.. si myslíš že v londýne či novom yorku b ys tebou hovoriliinak ako svojim rodným?? k moskve.. študoval som tam dva roky postgradualne študium.. v asi najťažších povojnových časoch.. teda v období perestrojky a rozpadu zväzu.. 1990-92.. nikde nič nebolo, ohromné rady na akýkoľvek tovar a TALÓNY... lístkový prídelový systém na vodku a cukor.. dodnes mám tie talóny odložené.. mal som kartu spotrebiteľa.. a mohol som nakupovať len vo svojom rajóne, kde som žil.. to bola minulosť.. teraz je moskva v centre zásobená absolútne všetkým.. má najmodernejšie hotely a všetko čo k veľkomestu patrí..vďaka protivládnym rebéliám, ktoré sa odohrávali v 90tych rokoch na "manéžnej ploščadi-to námetsie pred červeným.. vymysleli projekt a rozkopali ho vtedy na tri roky.. výsledok je obrovský podzemný niekoľkoposchodový hypermarket s kopou obchodov a krčiem.. je tam aj česká hospoda.. teda v 1999 ešte bola. metrom sa ako tak dá.. povrchová doprava je katastrofálma


