ale ale ale.. nejako nám ot skresluješ.. za dosku nie.. ale za stred sveta zem ano... oni ho popierali a tak horeli.. a horeli aj za to,že mali majekty a chamtivá matka cirkev si ich chcela prisvojiť.. tak vymyslela čarodejnice.. templárske zločiny a tak .. kedy sa jej čo hodilo.. len aby vzrastalo bohatstvo a moc.. či aj to nei je pravda?? milan.. cirkev sa správa ako akákoľvek svetská veľmoc.. o nič lepšie.. o nič viac lásky k blížnym.. už pradávno neslúži bohu a ľuĎOM ALE LEN SAMA SEBE.


