PUtin dnes na press konferencii.. ak bude sýria napadnutá, budeme jej pomáhať.. http://russian.rt.com/article/15056
PUtin dnes na press konferencii.. ak bude sýria napadnutá, budeme jej pomáhať.. http://russian.rt.com/article/15056
PUTIN už reagoval.. dnes na press konferenici.. ak bude Sýria napadnutá.. budeme jej pomáhať..
ako pozerám, tak pozerám LA TIMES a VESTI a nikde takú správu nevidím.. skús mi pomôcť hľadať.. inak to bude asi kačica..
tam skúšali izraelci zasiahnutie rakety raketou.. a oni VIDELI OBE od začiatku do konca.. to je hlavné.. ak vidíš, môžeš reagovať.. či??
ved musíš vedieť že tie cvičenia s našou PVO sa odohrávajú u nás.. ked si slúžil.. tak to vieš..
pre buko.. určite vieš, že každý systém prechádza modernizáciami a pod rovnakým menom na začiatku a na konci je niečo obsahovo a výkonnostne úplne iné.. .. dám príklad. MiG-29.. 9,12....9,13....9,14.....9,15.... niečo úplne iné a stále MiG-29....
čo myslíš, prečo rusi pustili do sveta že odhalili test anti rakety urobený Izraelom??? nehovorí ti to nič?? nie náhodou poslali do stredomoria svoje lode.. oči a uši sú predĺžené..
kriste.. snád mi nechceš tvrdiť, že nevieš čo sú to za fotky.. či nebudú náhodou z výstavby tej veže?? to ťa vážne nenapadlo??
jednému nerozumiem.. ak sú oní občania RÓMOVIA.. prečo neustále reagujú na vtipy o CIGÁŇOCH?? ved to s určitosťou nebude o nich.. či??
si predstav, že ma PVO viac ako 20 rokov živila.. :) nepasujem sa za odborníka.. len som sem dal čo majú.. j aviem.. partizána s kalašnikovom tým určite netrafia.. ale nejaké to lietadlo by určite dali dolu.. prvý útok ak by bol.. bude vedený na systém velenia a riadenia.. potom na samotné odpaľovacie zariadenia ak ich nájdu a až potom na tie ciele, ktoré sú v podstate určené ako strategické na zničenie..všetko proti PVO bude určite raketami a presnými bombami vypustenými spoza zóny dosahu sýrskej PVO.. a ak vyhodnotia, že ju zrušili na nejakom úseku( koridore) potom cez tento by prileteli bližšie.. ak vôbec.. je možné , že pošlú toľko cieľov za hodinu, že zahltia systém obrany.. jede nikdy nevie čo skrsne v ich strategických hlavách.. v každom prípade ak by francúzi nevypli Iraku systém včasnej výstrahy, tak by to ani tam nemali také ľahké ako sa napokon ukázalo.. peter 8562.. ty si odborník na čo??ja sa nepasujem na odborníka.. ja píšem len tak.. od básničiek, cez rozprávky všetko..
každé napadnutie suverénneho štátu je porušenie medzinárodného práva.. a preto.. ak súhlasíte.. podporte tu ..https://www.facebook.com/pages/I-am-against-…
všetky americké pomoci boli v podstate porušením práva.. rovnako ako tie ruské..
:) úsmevné.. prečo chceš porovnávať 100 poradcov niekde so 100 000 inváznou armádou.. porovnávaj porovnateľné prosím.. inak uváduzaš do zmätku seba aj ostatných.. napísať dva stĺpčeky štátov do ktorých bolo zasahované je vysoko demagogické.. a nedáva to obraz o ničom..
Celá Sýria " má byť" pod kontrolou vlády a jej vojsk.. taký je normálny stav štátu.. nejaký satelitný snímok ukázal, že plyn bol použitý z územia kontrolovanom vládnou armádou???? ako ej možné že rebeli sú na území Sýrie?? keď tam nemajú čo robiť?? aký je pre nich problém dnes byť kdekoľvek na celom území štátu?? toto má byť dôkaz??
Moja babka hovorievala.. vždy sa spýtaj komu to prospelo.. a máš odpoveď na otázku KTO TO UROBIL.....
ukážte svoj postoj k bombardovaniu.. ak s ním nesúhlasíte, dajte lajk alebo zdieľajte.. díky..
vymyslené dôvody prispeli k zvrhnutiu sadáma. v iraku.. teraz vymyslené použiti echémie vládnou stranou hrozí bombardovaním sýrie.. čo už.. svetovládca s nobelovou cenou za mier nám ukazuje, ako sa robí mier.. i tak še dá.. SOM PROTI BOMBARDOVANIU SÝRIE...
ja som písal o USA.. leno tých destináciách, kde otvorene a verejne ich vlády vyslala ozborjené sily.. nie poradcov.. či skryto do jednej divízie mužstva.. neoficiálne.. takých je omnoho , omnoho viac ako som vymenoval.. preto ma udivuje, že si tu napísal niečo o rsoch, kde neboli oficiálne ich ozbrojené sily.. ale len poradcovia.. či pár ľudí.. porovnávaš neporovnateľné.. ndr?? :).. maďarsko a československo ano.. zabudol si n apoľsko.. čo bolo rovnaké ako ndr.. a o tej afrike.. smiešne.. takých má usa za sebou desiatky.. to nestojí za reč.. znova.. ja som napísal OFICIÁLNE vojny vedené USA.. nie čierne pomoci..
Odporúčame