ano?? je ten rozpočet omnoho väčší ako bli ti predošlé?? a dalej hovrí niečo o obave z ruska a preto je navýšený?? ano?? toto tvrdíš?? :) z rozpočtu je zrejmé, že idú len obmeniť staré a nakúpiť náhradu.. za cvičné lietadlá, dopravné leteadlo a viacúčelový vrtuľník.. + dva radary , na rakety nezostane ešte dlho.. naj investícia bude do digitalizácie bojiska... čo má napr slovensko už vyriešené. výber nákladných áut a oprava tankov s ich modernizáciou. kde je v tom rozpočte niečo, o čom písali smetiari?? a prečo si obvinil autora blogu že klame?? ´dakujem ti za odpoveď.


