ak niečo napísal agent SIS do nejakého spisu.. tak ty automaticky predpokladáš, že to je pravda??? gratulujem tvojmu úsudku.. znova.. ako by si potvrdil, že to je pravda?? oni by ťa žalovali za ohováranie a poškodenie dobrého mena.. na tvojej strane by bolo dôkazné bremeno.. tak skús.. :)
skús mi objasniť ako by si sa bránil... čítal som to v sme?? alebo.. videl som spis gorila??? objasni mi prosím.. ako by si obhajoval svoje tvrdenie.. ja nehovorím že ten rozhovor neprebehol.. ale by ma zaujímalo.. ako by si to obhájil..
ďakujem za odpoved.
miláno.. všetky vstupenky predané na meno a id kartu.. pri vstupe ťa NASNíMA KAMERA a priradí tvár k lístku a miestu na štadione. a potom , ak sa niečo zomelie v niektorom sektore, je úplne jasné kto to bol.. hotovo.. žiadna veda a určite to nestojí miliONY. AK BY SME AJ VYNECHALI TIE KAMERY PRI VSTUPE A NECHALI LEN SEKTOROVé.. úPLNE BY TO STAčILO NA OKAMžITú IDENTIFIKáCIU....
reinkarnácia?? no.. a čo tak nesmrteľná duša formou pokračujúcej a neustále sa odovzdávajúcej DNA?? a netreba ani reinkarnovať.. lebo to funguje samo.. vždy po splodení nového jedinca DNA prevezme všetko.. čo dovtedy prežili jeho rodičia a do ich narodenia ich rodičia.. atd.. až po adama.. teda prvého svojho druhu..
pre autora.. si i prečítal pravidlá fotbalového väzu pre riešenie takýchto situácií??? asi nie.. ano je smiešne takéto trestanie.. ale ono ide len v intenciách pravidiel.. ako sú nastavené.. je smiešne že v týchto pravidlách je a posotenie rozhodcu divákom vyšší trest ako za ublíženie na zdraví viacerým osobám v hľadisku.. ale.. ten čo to riadi musí najskôr zmeniť pravidlá.. a potom až môže inak trestať.. lebo teraz tebou spomenutý trest nie je v súlade s ničím.. jo.. mohol by si citovať ktorom štáte sú tebou vymenované tresty??? .. alebo si len tak v rozčúlení napísal, ako by si trestal ty??
žalovateľný blog.. úplne ľahko.. a pčolinský nebude mať šancu vyhrať... nedoplatí sa.. už len za toto:
Volič nič o ničom nevie, volič je hovno. Volič vníma iba absolútny povrch.” To sú slová Jaroslava Haščáka z roku 2006, počas stretnutia s Jirkom Malchárkom... nemôže autor dokázať ak ho zažaluje jeden alebo druhý, že sa vôbec stretli a už vôbec nie, že niečo také hovorili.. bulvár.. pokiaľ nemá dôkaz o pravde toho tvrdenia
úplne presne.. to čo predviedol v úvode je plne ľahko žalovateľné a s úspechom.. on totiž na základe spisu gorila TVRDÍ že sa stretli a povedali to alebo oné... chlapec zabudol, že aj na PRAVDU musí mať dôkaz.. ak tu takéto tvrdenie napísal a nedokáže ho obhájiť.. tak sa nedoplatí.. a je jedno kde je pravda.. ja byť autorom.. tak ten blog okamžite zruším.. alebo upravím .. slovíčkami údajne.. a podobnými.. lebo.. nevie vôbec dokázať že má pravdu.... zachoval sa ako čistý bulvár.. z niečoho vyšiel ako z preukázanej pravdy... hlúposť ...pčolinský.. hlúposť..
a ty tiež kandiduješ? robíš bratm základnú chybu... všemožne boduješ, aby si stratil voličov.. robíš to , na čo doplatil dzurinda a teraz stráca body sulík... chápeš o čom hovorím??? ty rovnako ako oni začínaš svoj politický boj PROTI NIEKOMU A NIEčOMU A NIE ZA niečo.... boj proti sa vyhrať nedá.. každý si prečíta.. ale hlas ti nedá.. lebo si proti a nie za niečo.. také detinské..
a ja sa pýtam.. prečo zhodili mubaraka_ len preto že vládol veľmi dlho? v celom arabskom svete ktorý nebol pod patronátom usa vznikli nepokoje a zhodili sa režimi.. je to normálne? o čo bol lepší ento demokraticky z
volený prezident? o nič.. o čo bude lepší nový?? od mubaraka? o nič.. o čo vlastne ide? o destabilizciu teritória.. lebo nie je pe usa konkrétny newpriateľ.. až sa rozhdnú napadnúť irán.. potom dajú arabom pokoj.. ale do toht rozhodnutia sú na rade arabské štáty.. a možno korea.. prečo? no lebo keď sa minú zásoby zbraní zo skladov.. A tak SA MUSí ROZBEHNúť VýROBA NOVýCH..KDE? V USA VO FRA.. V BRITáNII- takže ide o lepší život v arabskom svete??? ani náhodou. ide len o permanentný konflikt s cieľom zabezpečenia výroby nových zbraní-.. o čo demokratickejšie je po zhodení diktátora v Iraku?? či Líbii?? o nič.. či autorka tam žijúca má iný názor?? rád by som ho spoznal.. ďakujem za odpoveď.
máriat.. prečo klameš? flavius nenapísal NIKDY.. že ježiš robil zázraky. zacituj to prosím.. už si ho citovala vo svojich blogoch.. tak to sem len zopakuj.. a uvidíš, že teraz klameš.. ďakujem..
ciklystika nešla nejde a nepôjde bez dopingu.. vlastná krv obohatená o červené krvinky, či EPO nutiace telo k výrobe zvýšeného počtu červených krviniek , oboch je dôsledok viac kyslíka - teda paliva pre svaly.. vyšší výkon a vyššia výdrž v maximálnej záťaži.. nie su DROGAMI.. je to nepovolená výhoda, ktorá umožňuje pri tvrdom treningu vyššie výkony.. a berú to dodnes a všetci zo špičky.. prečítaj si tylera hamiltona.. a uvidíš.. s náboženstvom a polemikou o ňom nemôžeš uspieť logickou argumentáciou.. čo je veľká škoda.. človek nechce pripustiť, že smrťou končí jeho existencia.. aj keď odovzdaním DNA svojmu potomstvu pokračuje.. to je základ .. každé náboženstvo učí pokore pred svetskou mocou.. čo vyhovuje vládcom .. a ľud má sovju vieru vo večný život.. a pán má svoj pokoj vo svetskom živote.. veď to skoro všetkým vyhovuje.. :)
bergie.. anooo. a potom celý život predpisovať gafo a acylpirín.. to je ozaj veda.. aj hokejistov je kopa slabučkých.. rovnako ako dochtorov.. ale v oboch profesiách sú aj výnimoční.. od dochtora nikto nechce drinu v príprave s navzpieranými tonami železa a nabehanými desiatkami kilometrov.. prečo ty chceš od hokejistov tlačenie skrípt do hlavy? každý robí čo ho živí.. všetko čo človek robí poctivo si zaslúži ocenenie.. a ak si v niečom najlepší tak je cena vysoká.. kde sa to hrabe na golf? prečo nehráš golf? všetci by sme ti závideli.. ako ty ávidíš tým hokejistom.. je to všetko o spoločenskej objednávke.. ako sa čo vie predať.. holt meducínu nevieme predať ni ako ten hokej.. a tak berú všetci úplatky..
a ešte čosi.. politolog je rovnaký pracovný výkon ako kedysi politruk-... meditovať o dvoch prdoch z uhľa pohľadu čo najvýhodnejšieho pre svoju skupinu ... na konci pracovnej smeny zavrieť HUBU a je upratané pracovisko.. potom zastrúhať ceruzky a vypnúť počítač.. a môže sa ísť domov..
pre autora.. je to oslava splnenia detského sna po celoživotnej nepredstaviteľnej drine.. oslava úspechu v tvrdom športe.. je to omnoho viac, ako trieskanie kolenami o zem v nedeľu či sobotu alebo v piatok a potom pohanenie ľudskej snahy, ktoré si tu predviedol..
monoteizmus.. viera v jedného boha vlastne ani neexistuje.. ani židia ani kresťania nemajú jediného boha.. teda tvrdia že majú-.. ale čím je to iné od polyteizmu? kde je jeden hlavný boh a kopa pomocných?.. keď je židovstvo aj kresťanstvo plné anjelov a pomocníkov? dobrých aj zlých? aký rozdiel od polyteizmu? okrem názvoslovia? jo a kresťania k tomu pridali celý zbor svätých-..- ku ktorým sa modlia pomoc.. aby zapršalo.. aby nepršalo.. aby nehorelo.. aby sa nezapichla kosť z ryby do krku.. čo je to iné ako polyteizmus? o akej jedinej pravde to píšeš? nepoznáš ani svoje náboženstvo?
bukolp... odpovedz mi prosím.. ak to nikde inde nie je.. len v dejinnej knihe židov.. ktorú prevzali aj kresťania.. tak to už nepotrebuje žiaden dôkaz? to vyvolenie?.. tak málo nám stačí aby sme uverili tak vážnemu božiemu kroku? aj egyptskí faraoni o sebe tvrdili že sú potomkovia bohov.. a preto im patrí vláda nad svetom.. a platilo to viac ako 3000 rokov v ich teritóriu.. tiež tomu veríš? ved to mali dané od boha... rovnako ako židia.. aký rozdiel? len ten že ich vláda dávno padla? nie je to málo? aby sme prestali veriť vyvoleniu faraonov? a verili vyvoleniu židov?
ak o sebe židia napísali 1000x v biblii, že sú vyvolený.. tak je to dôkaz???? ak 500x napísali, že im boh určil zasľúbenú zem.. tak je ich a majú na ňu právo a preto môžu všetkých čo tam žili vyvraždiť? takto to myslíš? a pre toho druhého.. že to uznávajú aj kresťania.. no a čo iné by mali hlásať? ak si prisvojili židovkého boha? čo iné by mali tvrdiť? že to nie je pravda???? to si neviem dosť dobre predstaviť.. kresťanstvo je židovstvo.. len s tým.. že uznáva príchod mesiáša.. a židia nie.. iný rozdiel medzi kresťanom a židom predsa nie je.. len ten mesiáš.. čo sa týka viery... a rozšírenie vyvolenia aj na ostatných veriacich v ježia..
si posadnutý?.. alebo nevnímaš realitu? čo nakradol komunista za celý život, to nakradne demokrat za mesiac.,.. čo nežiješ tu?.. kde všetci vzali svoje stovky milionov? kaník.. a penta a kaliňák a j adn t a všetci ostatní? to sú komunisti? ani náhodou.. sa preber.. zlodejina nepatrí len jedinej strane.. zlodeji sú všade.. naprieč celým politickým spektrom..
vyvolenie židov nie je NIKDE preukázané.. opakujem NIKDE.. len samotní židia to o sebe napísali v starom zákone.. nič viac a nič menej.. nikde žiadna objektívna zmienka o tomto akte.. take? je to vôbec pravda?.. na túto otázku nehľadá odpoveď nikto.. všetci to beriete ako FAKT.. LEBO TO TAK STOJí V BIBLII... zdroj ktorý by tento fakt potvrdil iného národa neexistuje.. takže to je axioma bez potreby dôkazu, skutočne?..
Odporúčame