Čo si mal Peter Sagan odpustiť
cato.. teraz si ale riadne uťal.. :) sám si urobil to , čo vyčítaš saganovi.. smiešne že?? on len povedal čo chcel povedať.. a mal pravdu.. na rozdiel od teba.. ano fanúškovia mudruj vždy a všade do všetkého.. slovo fanúšik je od slova fandiť.. on a jeho šéf vedia ako poskladali tím a na čo má.. a ak dovezú zelený do paríža.. tak SPLNILI.. a je jedno koľko etáp vyhrá peter.. si rovnako vedľa ako ten redaktor čo písal o urážke slováka "velitsa.. keď ten musel čakať "kavendiša"(velits pred tour povedal čo je jeho hlavná úloha.. stačilo počúvať)a stratil-nemá ten autor páru o tímovej cyklistike.. ty kritizuješ sagana za kritiku akožefanúšikov?? on sa rozčúlil kôli svojim spolujazdcom,že boli kritizovaní za niečo.. čo nemali v náplni.. ale fanúškovia to nevedia.. on sa neurazil na kritiku svojej osoby.. ale.. čo už. u nás je internet a krčmy plné odborníkov na všetky športy.. a hlavne to vedia tí, ktorí NIKDY nič nerobili.. len lemtali pivo a kritizovali od politiky, všetko ako ja.. :)