rozhodne sme na rebríčku demokracie v poslednej dobe pred USA.. a to je predsa nositeľ svetového etalonu demokracie.. vo všetkých bodoch sa dá súhlasiť ale zároveň aj oponovať.. tiež si napísal nič nehovoriace polopravdy.. rovnako si ich použil ako politici pri moci.. ak by ste padli do parlamentu, boli by ste rovnakí ako tí, čo sú tam... z volieb sú platení viacerí.. nielen tí čo si myslíš.. preto si zakladajú aj malé strany a dúfajú že prekročia hranicu potrebnú pre štátny príspevok. takže nič nové.. hovoríš ako všetci čo sa chceli dostať k moci a keď sa tam dostali ohlúpli.. u nás vie len opozícia ako sa to robí.. vláda nikdy.. akeď sa stane z opozície vláda.. osprostie a robí to zasa tak ako tí pred ňou.. a tí čo padnú do opozície zasa myslia, že len oni by to robili dobre.. prečo to nerobí NIKTO dobre ked je pri moci??


