a eštečosi karol.. PRESNE PODLA PRAVDY..to otje to naduté uzurpovanie si práva n ajedinú a neomylnú pravdu.. ale pravda je len boh.. ani jehovisti ani katolíci.. nikto nei je pravda.. a ani nepozná jedinú pravú pravdu.. len si to namýšľate. ľudstvo neustále pátra po pravde.. ale nikdy nebude vedieť všetko.. a tak nemôže napísať " presne podľa pravdy".. lebo to neviete presne... len si to myslíte že ste k pravde bližšie ako ostatní.. ale PRESNE??? smiešne a naduté..


