:) na tabuli si maj čo chceš.. hovor ako chceš.. ale na úrade??? ako?? v čom sa mýlim?? podporujú arabský jazyk a ich obrovskú komunitu?? ano?? no daj príklad prosím.. :)
:) na tabuli si maj čo chceš.. hovor ako chceš.. ale na úrade??? ako?? v čom sa mýlim?? podporujú arabský jazyk a ich obrovskú komunitu?? ano?? no daj príklad prosím.. :)
adam.. pýtal si sa niekedy sám seba prečo ich niekotrí ľudia zrovnávajú?? no lebo.. nadradená rasa.. je pre nich to isté,ako nadradená TRIEDA.. lebo diktatúra proletariátu je tiež zýrodkom neznášanlivosti a vyhladenia všetkého, čo sa proletariátu vzprieči.. tak ako tej nadradenej rase.. preto sa tie dva režimy porovnávajú.. a za oboma zostali desiatky milionov mrtvol.. ja za nacizmom.. aj za komunizmom.. takže.. prečo by to niekto nemohol porovnávať?? v maďarsku je komunistická červená hviezda postavená na jednu úroveň s hákovým krížom.. ako symbol ...
daj proroctvo , ktoré hovorí čo bude o rok.. na tomto svete.. okrem toho čakania blížiaceho sa armagedonu.. lebo každý truľo vie, že ak malo ľudstvo počiatok, tak bude mať aj koniec.. na to netreba žiadne proroctvo.. daj nejaké , čo sa má splniť.. alebo tí proroci nevedeli čo bude?? ale vedeli len čo už bolo??
rayco.. ty si si nevšimol, že chrám je už dávno zborený?? o čom to tu neustále splietaš?? dávno boli židia rozprášení po celom svete.. a teraz od 1949 sú znova sústreďovaní do svojej zasľúbenej zeme... a ty neustále melieš o proroctvách spred 2500 rokov.. ktoré boli prekonané obyčajným životom.. o ktorom proroctvá ani nechyrovali..
aj tu sa potvrdilo známe porekadlo.. kto mlčí- ten svedčí.. lebo svedkovia k tvojej pripomienke MLČIA.. ako vždy, keď nemajú argument.. keˇd sú prichytení pri klamstve alebo maličkej nepravde..
francúzi detto.. kto tam chce žiť.. musí vedieť francúzsky.. žiadne menšinové jazykové výhody.. ak menšiny chcú.. zachovávajú si svoje tradície.. ako chcú.. ale to sa netýka slovenska.. my sme v podstate dobráci.. lebo nie sme veľký národ.. iné nezostáva.. lebo sme z vôle veľkých samostatní.. nacionalizmus je všade a vždy na vzostupe, keď je horšie ako bolo.. lebo je ľahké ukázať prstom, že za náš pokles môžu tí a tí.. čo nie sú presne ako my.. a pritom veľa našich flákačov práve tým prstom ukazuje... a menšiny?? ak sa nevedia prispôsobiť, nemali by mať žiadne iné práva ako má väčšina.. lebo majú vždy možnosť ísť k svojmu kmeňu..
ale čo je hlavné. BOLI PRAVDIVÉ.. tie vtipy... ale teraz pri toľkom návale slobody sa človek už aj prestal smiať. a baviť.. už dávno som nepočul dobrý vtip.. samé somariny o ficovi či mečiarovi.. nič viac.. obyčajný život stratil humor..
vaša diskusia mi začína pripomínať komunistickú shcôdzu.. kde jeden druhému pochleboval.. ako to súdruh preceda robí fantasticky. ako to inak ani len nejde.. a úplne zabúdali na názor ostatných ľudí.. ktorím sa pritom odcudzili.. sami medzi sebou diskutovali toľko o svojej výnimočnosti, až sa stratili v dejinách... ste rovnakí bratia svedkovia.. sami sebe si.. vediete monlogy, ktoré vydávate za dialog... ak je jeden boh, tak všetkých 326 jeho cirkví je PRAVÝCH.. a vôbec nezáleží na malichernostiach ktorými sa líšia... pripomínate tie dve kráľovstvá z Gullivera.. viedli vojnu pre vážny spor.. z akej strany sa rozbíja vajíčko.. či zo širšej alebo užšej... presne rovnako dôležité sú vaše dôvody , pre ktoré voláte ostatné božie cirkvi FALOŠNÝMI....
bratia svedkovia.. neustále sa snažíte chyby človeka zvaliť na vymyslenú figúrku menom satan.. neustále hľadáte hlúpe výhovorky, ako ospravedlniť chyby človeka.. preč?? prečo tá snaha sňať zo seba zodpovednosť?? je až smiešne porovnať váš prístup k chybám človeka a prístup mojžiša. ten vždy povedal. ľudstvo chybilo a je potrestané.. potopa sveta. .. sodoma a gomora.. či iné tresty.. nikde žiadna výhovorka na satana.. či inú figúrku.. ja vás chápem.. je ľahšie sa vyhovoriť.. a tvrdiť.. ja človek nič.. ved to ten diabol.. nezdá sa vám to smiešne?? budte chlapi a priznajte si svoje a ľudské chyby..
no .. chcli diskutovať. a zrazu zistili .. že nvedia argumentovať. asi pod 10 timi článkami sa snažili.. ale nemali protiargument.. a tak prestali so mnou diskutovať.. a nielen so mnou. ale skoro so všetkými.. nová taktika.. hudú si svoje.. dialektika.. znamená diskusiou a dialogom prísť k podstate a možnému riešeniu.. to oni nepoznajú.. oni majú svoje dogmy.. citáty.. a nič viac.. žiadna logika. žiadna diskusia.. ak im prikivuješ, tak diskutujú, ak oponuješ.. sú ticho. jediná karol.. loraks.. sa snaží.. aj to len citátmi. a nič z vlastnej hlavy.
karol.. prečítaj 5 kníh mojžiša.. a zistíš že ani raz neospravedlňuje chyby ľudstva nejakým vymysleným stvorením.. ako je satan.. to až omnoho neskôr si ľudia vymysleli satana aby mali na koho zvaliť svoje slabosti.. daj mi jediný citát z PIATICH mojžišových kníh , kde spomenie satana.. až e on môže za niečo.. prosím.. daj..
boh stvoril satana?? boh mu dal večný život?? boh trestal ľudí za každú maličkosť a satana nie,? prečo?? je boh škodoradostný?? a necháva zápasiť slabého človeka s mocným satanom???? NIE.. satan je barlička v hlave ľudí, aby sa mali na čo vyhovoriť.. boh nie je hlupák.. a neskúša človeka len tak z rozmaru.. ako to tvrdíte vy.. boží zámer nemôže byť dokazovanie človeku že je slabý a neodolá satanovi.. to je somarina a vy to viete..
je veľa podvodníkov, čo prežili v bohatstve celý život a nič ich o spokojnosť neobralo.. ani smrť.. a je miliardy poctivých čo žili a zomreli v chudobe a každý sa na nich vykašlal.. oa oni veria že po smrti sa to obráti.. no ťažko.. nemá sa to prečo obrátiť..
citáty, citáty citáty.. nič z vlastnej hlavy, len naspamäť naučené básničky.. ako nerozumiete poezii, tak nerozumiete ani citátom čo tu dávate.. vytrhnuté utržky myšlienok z kontextu, vôbec vám nerobí problém pozliepať vety vzdialené od seba 1000 rokov, len aby ste dokázali svoju pravdu.. prestali ste diskutovať, lebo je jednoduchšie prilepiť ďalší citát.. tam vás vrchnosť nemôže zjazdiť, za zle vedenú diskusiu.. lebo citát je predsa z textu napísaného pod inšpiráciou a musí byť teda neomylný...
diabol neexistuje.. mojžiš o ňom nenapísal ani čiarku.. knihu jób nenapísal mojžiš.. ten NIKDY nepísal o jedincovi.. ale len o židoch a ich historii.. od adama počnúc.. nikdy by sa mojžiš ako vodca národa nezaoberal nejakým jóbom a jeho utrpením.. to je len váš výmysel..
ak niečo neexistuje, tak sa to veľmi ľahko usvedčuje.. satan je len v hlavách ľudí, čo nechcú vziať zodpovednosť za svoje zlé činy na seba.... to je všetko.. barlička neschopných priznať si svoje slabosti.. satan v edene nebol.. lebo mojžiš jasne napísal.. zvieratá vedeli vtedy hovoriť.. a píše o hadovi.. oslepol mojžiš?? no nie.. len vy si vymýšľate..
táraš somariny.. ťava má v hrbe tukové zásoby.. ktoré využíva.. pri pochod epúšťou
to by až taká záhada ani nebola.. ale .. je všeobecne známe, že koža rýb je uspôsobená na život buď v sladkej alebo slanej vode.. ak tie ryby prehodíte.. tak sa buď utopia.. kožou alebo vysušia.. lebo koža pôsobí ako membrána.. oddeľuje hustejšie a redšie prostredie.. a v slanej vode je to opačne ako sladkej.. a div sa svete.. ten losos toto prežije.. zmenu životného prostredia zo sladkej do slanej a na starobu späť..
existuje solídna štúdia o tom, ako je to s prechodom od konope na iné tvrdšie drogy?? prečo to nemôžeš bez konope vyžiť?? ved nemáš rakovinu.. a inak.. všimol si si , že všetci vrcholoví športovci sú vlastne zdravotní mrzáci??? polovička z nich má "astmu".. prečo?? no lebo lieky na astmu obsahujú práve tie látky, čo sú zakázané pri dopingu.. nie že by oni boli dopingom.. ale úspešne prekrývajú časť dopingu.. až sa čudujem, že ten lazaret vôbec môže robiť vrcholový šport, atletikou počínajúc a cyklistikou končiac...
znova otázka. prečo to nemôžeš bez toho jointa prežiť??ved stačí tak málo.. NEBRAŤ a nebude dílerov.. že? ani chlast si nemôžeš páliť sám.. lebo na to vydáva štát licenciu.. a berie dane.. tak o čom snívaš?? o akej malej agrovýrobni?? :)
Odporúčame