Anka Frňová: Husák by sa hodne hneval
ešte nevieš čo tam bude a už to spochybňuješ, že to nie je pravda.?? tiež zaujímavý prístup k práci iného... alebo len ten kto ho poznal osobne môže napísať pravdu?? Prečo bez znalosti jeho diela spochybňuješ autora a jeho prácu?? tvoj prístup k husákovi začína byť sebecký, lebo si týmto blogom dala jasne najavo, že patrí v podstate husák a jeho téma len a len tebe... že iný to zvládnuť nemôže.. ja poznám dosť dobrých diel o ľuďoch dávno mŕtvych, ktoré napísali ľudia o niekoľko storočí po ich smrti... dokonca si myslím, že ak niekto píše o človeku ktorého nepoznal, tak jeho práca môže byť objektívnejšia ako autora, ktorý mal akúkoľvek osobnú skúsenosť s opisovanou osobou...lebo nie je zaťažený ani negatívnym ani pozitívnym vzťahom k predmetu svojho diela... a toto je zasa môj názor na tvoj blog, ktorý je verejný .. ak píšeš verejne, mala by si aj prijímať verejné názory.. nie je v tom nič osobné... zdravím a pekný deň želám, Simon22