prečo do nej kopeš?? čo konkrétne tebe urobila?? ved len podporovala režim tvojho BOHA husáka.. strácaš moju úctu.. lebo toto robia len hyeny.. a teraz ty.,.. ten má 100, venuj sa radšej svojej ikone..
prečo do nej kopeš?? čo konkrétne tebe urobila?? ved len podporovala režim tvojho BOHA husáka.. strácaš moju úctu.. lebo toto robia len hyeny.. a teraz ty.,.. ten má 100, venuj sa radšej svojej ikone..
je to síce pekné.. ale asi viac zavážil lobing na potrebných miestach, ako niečo čo bolo už dosiahnuté.. .. no nech to pomôže okrem napakovania sa niekoho z EU penez aj rozvoju turizmu.. to bxy bolo aspoň čosi.. lebo top destinácia košice zatiaľ určite nie sú-...
:) od teba a metafora v takom to spojení?? vôbec ma to nenapadlo.. prečo?? no skús sa spýtať sám seba.. alebo samého seba? :)
začínaš politizovať .. čo sa deje?? ,, žeby odchádzali iné témy?
mám rád ľudí čo sa vyjadrujú hlavne k tomu , o čom nič nevedia... kaplan.. načo papagájuješ galka?? za prvé. v tých oddaných v2010 lietal spokojne do bruselu a späť a ani nekvákol.. že sú nové a zlé a nepotrebné,kde si v nich vozil on.. že doletia len do košíc. mňa napríklad pri kúpe auta zaujíma toto:- na čo to potrebujem?? kolko ma to bude stáť?? kolko ma to bude stáť v prevádzke?? mám na to schopnosti?? a teraz si odpovedám.. chcem bmw7,? ved je najväčšie a najrýchlejšie..
nie.. lebo si odpoviem.. nejazdím 250km/h, neprejde to po hrbolatých cestách.. nebudem mať na poistku a žere to ako krava.. a teraz k lietadlám.. kolko % letov je nad 1500km?? u nás v armáde?? 5% za rok?? , kolko %letov prepravujeme na palube tank?? alebo aspon terénne auto?? ani raz za rok?? kolko ludí v priemere lieta?? 10?? 20?? 100?? že neprepravujeme tanky. ale len ludí. mám na to vycvičených pilotov, technikov.. čo kúpim?? lietadlo ktoré využijem 2x do roka?? :) smiešne..
takže stačí otvoriť ústa, modliť sa a boh sa postará?? no.. myslím si že takto to vôbec nefunguje... nikde ani u vás v spoločenstve nie.. a vôbec nesúhlasím s tým , že žijeme v kritických časoch.. lebo to by ľudstvo žilo už 4000 rokov v kritických časoch.. je to úsmevné tvrdenie.. každá doba má svoje problémy,nikdy to nebolo super.. ale zároveň nikdy to nebolo lepšie ako je to teraz.. takže.. aj ked pridáš neviem koľko prívlastkov k tej božej sile.. ktorá NEMOHLA byť dynamická.. lebo to slovo v hebrejčine neexistovalo.. tak, aj tak si musia najskôr ľudia pomôcť sami.. a až potom im boh pomôže.. lebo staré dobré porekadlo to hovorí.. človeče pomôž si, a boh ti pomôže.. a nie naopak..
tak toto je teda riadna sila.. keby si aspoň tušil o čom píšeš.. ale ty si myslíš, že zlepenie rôznych slov dáva zmysluplný obsah?? niekedy..ale v tomto prípade to určite nie je.:)
ako by mohli veriť v poločas rozpadu ked ho v biblii nikto nespomína?? oni veria len v to, čo sa dá napasovať na bibliu.. nič viac neexistuje.
nie.. večnosť je večnosť.. nemá počiatok a nemá koniec.. neprispôsobuj si kategórie.. žiadna polovečnosť neexistuje..
boli rovnakí ako všetci ostatní.. tak aj výpočet musí byť rovnaký.. lebo bol narodený z ČLOVEKA..
:) ked som chodil n azákladku mala zem asi 2,5 mld ľudí a vravelo sa, že bude obrovský problém, ak dosiahneme 5 mld.. no a mám euž sedem mld a problém je rovnaký ako ked nás bolo 2,5.. stále viac ako polovička hladuje.. dokonca ná sučili, že nad 5 mld sa bude prenášať výroba bielkovín do mora..teda riasy a tak sa stanú hlavnou zložkou potravy.. a aha.. na slovensku máme osiatych menej hektárov ako vtedy.. ano tých 40mld je hlúposť.. ale medzi 2,5 a 7 sa nič podstatné nezmenilo.. :)
práveže.. tak si to znova spočítaj.. :) a uvidíš že žiadnych 6000 rokov nepasuje.. a už vôbec nie podla dvoch rôzne dlhých rodokmenov.. jedne má omnoho menej krokov ako druhý..
od adama po narodenie noacha ubehlo 1101 rokov. máš to v mojžišovi. apotopa nastala v jeho 600 roku života.. takže?? ako mohla začať v roku 1656 od adama?? :) si oprav čísla..alebo.. sú dva výpčty a jeden bud enesprávny.. ja som počítal podla rodokmena adama.. mojžiš 1.5.. atd.. ved vieš odkail.. ty si počítal podla čoho??
nemôžem.. a ani ty nemôžeš.. lebo ja som sa narodil len v roku 1960 a to už v žiadnom prípade nebude večne :)
jo a pre abddadona... potopa podla biblie bola v roku 1701 od ADAMA.. :) takže zničme všetkých.. a začnime počítať osídlenie zeme od tohoto dátumu a od TROCH párov.. :)
máš rodičov a starých rodičov a deti?? ano?? tak prečo sa tváriš ako idiot a neustále ma zosmiešňuješ?? ja som si tú hlúposť so 6000 rokmi nevymyslel a nemusím ju obhajovať aj proti normálnemu zdravému rozumu.. to vy.. nie ja.. prečo mi nenaznačíš ako to mám počítať? tých 75 generácií aby mi vyšlo že žili minimálne 6000 rokov,? lebo to nejde??
75x30 rokov pravdepodobnejšie 25 rokov.. na jedno pokolenie.. syn má syna.. nezabúdaj.. a že žijú 4 generácie naraz... no to je tok života.. ale ak ich počítaš.. tak musíš max 30 rokov na jednu generáciu.. prečo?? NO LEBO SA PREKRÝVAJÚ..
pokolenie.. generácia.. okolo 25-30 rokov. to je všetko.. a hovor si čo chceš.. ak sú .. tak je ich 75 a to znamená 75xmaximálne 302 rokov na jednu generáciu.. a je jedno kto s akolko dožije.. ved si to pozri na príklade svojej rodiny.. ked si to nevieš predstaviť na biblických pokoleniach.. syn má syna a ten syna a ten zasa syna.. a každému sa jeho syn narodí tak okolo 202-25 max 30 roku jeho života.. a v rodokmeni máš tých pokolení 75( u LUkáša) takže stále niet čo riešiť..
ty si ani raz neprejavil snahu diskutovať o mno predložených veciach.. ale len zosmiešňuješ moje príspevky.. si to po sebe prečítaj.. etše raz.. ak je zapísaných 75 generácií od adama po ježiša a generácia má max 25 rokov.. tak ako môžete tvrdiť že má ludstvo 6000 rokov?? ked to vychádza úplne inak?? a ak vám preukážem že od adama po noacha ubehlo LEN 1101 rokov.. aj pri vami a bibliou nadsadených číslach.. tak si so mna robíš len srandu.. a nazveš moje riadky skratkovité uvažovanie.. sa nad sebou zamysli.. kde si sa ma čo i len snažil presvedčiť že sa mýlim.. a čo hlavné na môj omyl aj poukázať?? viera?M pri obyčajných číslach nemá význam.. bud niečo zmysel dáva alebo nie..
a sme zasa pri tom tvojom pokrytectve a nadradenosti.. ja dám výpočet a dôkaz.. a ty namiesto toho aby si s ak nemu vyjadril ma len urážaš.. toto je láska ?? ďakujem pekne.. neprosím si vašu lásku... lebo neviete ani diskutovať.. a len sa vyvyšujete.. a ostatnými pohŕdate.. prečo nepoukážeš na chybu v mojom uvažovaní?? ale ma len urážaš?? alebo sa opýtaš na vieru?? čo má s počtom generácií čo spoločné viera?? dokonca nik okrem vás netvrá na hlúposti že ľudstvo má iba 6000 rokov podľa rodokmena ježiša po adama.. len vy ste si to vymysleli a ked vám ukazujem že ste s apomýlili pri počítanéí.. tak m aurážate.. lebo vy ste počítali prostý priemer veku človeka.. a nie vek generácie.. čo j esakra rozdiel.. a ak tvráte na presnom zázname generácií.. hoci je úplne odlišný v matúšovi a lukášovi.. a je jedno čí je to rodokmen.. tak stále nepriznáte chybu.. že je to nepresné a tým pádom aj nepravdivé.. ale tvrdohlavo budete stáť za somarinou 6000 rokov ľudstva-tá v biblii nikde nie je napísalá
Odporúčame