práve naopak.. posledné výskumy v genetike a klonovaní umožnili.. znovuzrodenie už mŕtvych jedincov.. nie s ich egom..ale rovnakým telom..napr.. ten cyklista armstrong- dostal rakovinu semeníkov.. odložil si spermie a neskôr sa jeho manželke narodili zdravé JEHO DETI.. bez toho aby súložil so svojou manželkou.. nepripomína ti to nič?? tomu hovoríš ako?? ako nazvať umelé oplodnenie?? v biblii?? kde sa o tom píše?? ako nazvať rozmnožovanie bez pohlavných buniek(vajíčka a spermie,?).. teda klonovanie?? kde to máme v biblii?? zlo tu bolo a bude, pokiaľ bude človek.. prišlo z rozumom človeka a spolu s ním ja zanikne.. niet možnosti, že by ľudstvo zostalo a zlo pominulo.. a ešte k tomu na veky.. tie výhovorky na satana nemajú reálny základ.. je to barlička na ospravedlnenie svojich nedostatkov.. lepšie sa to znáša ako priznanie si chýb za všetky zlá sveta..


