stále moja rovnaká otázka pre autora.. aký veľký vidí rozdiel medzi mečiarom a dzurindom?? lebo jaabsolútne žiaden.. teda orke výšky postavy.. obaja mali stranu v zenite najsilnejšiu na trhu a obaja ju zničili.. obaja v opozícii vedeli ako na to.. a v premiérskom kresle už to tak slávne nebolo.. kryli rozkrádačky svojich spolu straníkov a bačovali so samými aférami.. .. obaja brali cez svojich ľudí zo štátnych zakázok svoje percentá.." nehovor tak.. len žiadne mená.. počuli sme hlas podobný dzurindovmu.. ba jeho.. lebo to nikdy nepoprel.. Obaja sú ako vajce vajcu podobní až rovnakí.... a ani jeden neuznal že on zničil svoju stranu a NEODSTÚPIL.. len že nebude kandidovať. v čom sú takí rozdielni?? že si jedného vážiš kaplan a druhého zatracuješ?? kde je to kúzlo?? prezraď prosím..


