skúste presne pomenovať prečo teda zomrela?? prečo zomrel Slánsky alebo tí Rosengberovci?? Prečo hnil Husák v base?? ten nezaslúžene podľa Vás.. a tí ostatní svojou vinou??? to presda nemôžete myslieť vážne.. máte dvojaký meter na rovnaké udalosti.. Dal som Vám a názor k článku o Jiráskovej.. Bol som z neho a Vášho postoja šokovaný.. nie tým čo ste napísala..ale tým že ste to napísala práve VY... Husák bol hrdina a Jirásková čo dávala info JEHO ŠTB bola sketa??? to snáď nemyslíte vážne.. veď podľa Vašich postojov ste ju mali vychváliť ako tú, čo v tej hereckej čvarge odbojnej urobila trošku poriadok.. ju haníte za to, za čo Husáka obdivujete..


