HG = Haščák Gauner?
Hlavný Grázel? Hlava Gorily?
HG = Haščák Gauner?
Hlavný Grázel? Hlava Gorily?
Prečo ide Lipšic po Pavlovi Forischovi, ex-siskárovi? Tento dostal azyl v Nórsku.
Poslal 2 videá:
Poviem môj postreh, ktorý je zároveň mojím želaním:
Ak by GP posadil do basy ŠP, mafia by prišla o hlavu, Motyka T. by možno bola konečne potrestaná za účelové a manipulatívne vynášanie zo spisov a Záleská by vyzliekla talár a obliekala by si mundúr podľa predpisov ZVJS.
A možno aj Hrubala.
Marten, "objektívne" niečo tvrdiť a nemať dôkazy nestačí.
Súhlasím so Žilinkom.
Videl si videá bývalého SISkára Forischa?
Tak sa pozri a potom buď obhajcom, udavačom, sudcom:
07:08 Tolerantný
Prikláňam sa k tvojmu názoru.
DL je hlavou mafie a čas ukáže, resp. ak neodstavia či nezabijú GP, ešte mnohé "prekvapenia".
Bude to ťažké, DL je agent cudzej ambasády a má silné politické krytie.
Nič sa mu nikdy nestalo, hoci má vo všetkých kauzách paprče.
Nobody, môže byť, len chýbajú dôkazy.
Kajúcnici prospechári nakecali a nakecajú hocičo.
AL by mohol byť Agent Lipšic?
Ja si teda počkám do pondelka.
Kým to Fico neprezradí sám.
Bohužiaľ, aj keď mám dokument z GP stiahnutý, neviem, kto je KL a LK.
Re: 00,30
+++++++++++++++++++
Zaujíma ma, kto sa teraz pustí opätovne a bez toľkých pochybení do prešetrenia medializovaných káuz.
Motyka, ty vyhráš šampus, ty vieš všetko.
Jednoducho si trollov treba dať do chlieva, IGNORE.
Neviem, prečo by mali dehonestovať blogerov, przniť diskusie, keďže oni nediskutujú, oni urážajú.
Často sa dá odhaliť jeden a ten istý troll pod viacerými nickmi.
Autorovi želám pevné nervy, zbavte sa ich a hneď sa tu "rozjasní".
Ešte raz vďaka.
Kalioskop++++++++++
A čo sa týka "kovidsúdov", tak Slovákom sú práva súdiť sa kvôli kovidšikane do roku 2022.
Na rozdiel napríklad od Česka.
Preto išla žaloba do Haagu.
A nikto z kovidšikanistov nás neinformuje, že k Veľkej Británii sa pridalo Dánsko!
Žiadne kovidpasy!
Toto všetko je len balast.
Kratochvíľa.
Chystajú nám oveľa oveľa horšie časy.
rado_OMG
Modlárstvo je hriech.
ANTIPÁPEŽ, 666, HERETIK, VYZNÁVAČ SVÄTÉHO PFIZERA.
RadoOMG
ANTIpápež HERETIK jezuita 666
Od teba sa ma to dotklo, lokoliq.
Začo?
Dotkla sa ta info o Pellegrinim?
Ako kúpim, tak predám.
Ale že je lokaj a ratlík, na tom trvám.
Odporúčame