:)))))))
https://www.genpro.gov.sk/spravy-2ed7.html?i…
Tu je správa GP, kde sú podrobne vymenované POCHYBENIA.
To akože "odborná komisia" vlády zvládne prečítať?
Veď toto, čo sa v správe píše, je na trestné, či disciplinárne konanie!!!!!!
Odsúdiť ich treba a poslať za Kováčikom.
Špiny.
A príde rad aj na Záleskú, Hrubalu, mazaného Mazáka a tď.
Teším sa, keď bude táto čvarga chodiť vypovedať na súd, Norimbergský proces sa blíži!
Skupinu povedie zelená vlastizradkyňa No.1 s extrémnym pozadím, ktorá plytvá energiou, len za svetlo zaplatil Prezidentský palác niekoľko stotisíc €.
Úchylka húfnice ide do peňazí
Šušľavý vymletý sektár Edo, biely kôň Drobu.
Nikto z najlepšej koalície v histórii samostatného Slovenska, ani koalície a ani kobercová povaľačka, ani tchor, ani žiadny europosranec, ani najlepšia motyka biela vrana, ani Bárdy, Smetisko, ani verejnonesprávne médiá SKRÁTKA NIKTO nás neinformuje o PAKTE MIGRÁCIE!
PREČO O TOM EDKO + OSTATNÍ, ktorých menujem aj nemenujem MLČÍTE?????
Jančkárová je až po korene vlasov zalezená v tej smradľavej parazitickej pr.deli, ako Ma(s)kara, a mnooooho ďalších.
Advent, za toto
pýtajte sa ma čo chcete, ja si budem rozprávať čo ja chcem".
+++++++++++++++++++++++++++
(Melie dookola to isté, keby sa aspoň naučil viacero viet, aby ich mohol obmieňať.
Úbožiak, vraj idú založiť partičku odborníkov:
Hláste sa, agent Kyselica, Remiška, krvavá Mary, Osuský, Dostál, Šeliga, Krupa, Šípoš, Baránik,
šéfom gruppy bude ESO: IGYOPAT.
TU si prečítajte cca 75 strán PICHYBENÍ, ktoré našla GP!!!!!!
To je hrozné čítanie.
Lajdáctvo? Úmysel?
Mal by nasledovať postih-trest!!!!
Bravó, úrad GP, bravó pán Žilinka.
NECHOĎTE TAM, NEOČKOVANÍ.
666
ZNEUŽIJÚ VÁS.
Hutko, komu vracia koalícia úder?
"Novinár" Hutko, tak úbohý nadpis článku.
Veď to klbko zmijí sa ide zožrať ako Hydra.
Zjednotia sa, len keď idú niečo NIČIŤ.
Vyhodí z neba?
Čo by tam robili.
Vypočuj si zjavenie Jána.
Už sú tu.
Ferri, najskôr uvádzaš, že "p-rezidentka s najčistejším pozadím", neskôr píšeš o
"p-rezidentke s najšpinavším pozadím".
Nuž každopádne má to pozadie excelentné, vypasené, ordinárne, .....
Ona ako človek je paródiou na prezidenta, krúti hubou ako mlynec na mäso: drví šľachy, orezky, zbytky,
vypľúva akúsi "fašírku".
Navoňanú, uťapkanú,
ale je furt to je len navonok voňavé, vnútri nekvalitné treťotriedne a lacné jedlo.
Ahoj, pantero, alias Igyopat, lúčim sa s tebou!
Marš do IGNORE chlieva.
K svojim.
Tu si osamelý, rušivý element, mentálne nedostatočne disponovaný. Papa
MeinGeist++++++++++++
S pôvabným humorom reaguje Juraj Štubniak na Juraja Šeligu:
Poukázal si jej (im) SKVELE aj ty, Ferro.
100 x ++++
Pani Elena, za blog +++++++++++
Boli sme na proteste v Košiciach.
Mimoriadne negatívny pocit mám z dr. Janca, jeho syna a z vlka v ovčej koži Tarabu.
Je veľmi nebezpečný.
Prvý mazaný podraz: kvôli nemu sa odkladá (odložilo) podanie návrhu zákona o referende.
2. Podraz. Vedeli ste, že Taraba je autorom návrhu očkovacieho zákona, ktorý takmer isto príjmu, resp. odhlasujú poslanci v NR????
Rozoberá ho René Balák.
Počúvajte pozorne:
Maďarsko a Rakúsko pakt nepodporia.
Ďakujeme voliči tejto hnusnej lúzy.
Berte si migrantov domov!
Odporúčame