Link: Pakt MIGRÁCIE
Link: Pakt MIGRÁCIE
Oliver,
predpokladám že máš blízko k niektorej opozičnej strane.
Možno k takej, ktorú presstitúti aj mainstream ignorujú!
Ak máš (alebo politická strana má) možnosť, VUJDI Z TÉMOU VON!!!
To, čo spomínaš, je horúca téma.
Ale dotkol si sa iba štipky ľadovca.
Ak si "sólo", tak pridám link na podrobné informácie o Pakte migrácie.
Patrí sa nielen rozdúchať vášne.
Téma má viacero vrstiev.
Košice sú krásne mesto, protest Mal svoje chyby, ale bol SPONTÁNNY, ľudia sa chovali SLUŠNE, nie ako takzvaní "slušnoľudia" marketingovo riadení Sorošovcami.
Toľko dobra, dobrej energie sme už dlho nezažili.
Škoda, že sa nesmeli robiť zábery na dav dronmi, z výšky.
Fakt sme radi, že sme sa odhodlali cestovať.
Odmenou bol pocit spolupatričnosti, ľudskosti a to je v tejto hnusnej ére samostatného Slovenska ako infuzia, ktorá nás povzbudila.
* oprava: keď na Slovensku bude ŠTÁT vlastniť médiá.
PS: nezabudnem, ako škriekala Motyka Tódová, keď sa TASR rozhodla spolupracovať so Sputnikom...
Aj tak prispievame len x krát vyvareným čajom.
Kedysi stáli články zo Slovenska za to.
Teraz ? Čo sa stalo???
V niektorých dňoch nič, alebo niečo, čo nestálo za nič!
Šmejdi arogantní!
Aj presstitúti samozrejme ťahajú s týmito zločincami za 1 povraz!
Žaludi si nevedia urobiť poriadok s 1 heterosliepkou a 1homosliepkou!
Koľkože mala strana Bezľudí volebných hlasov?
Čo dokázala za 1,5 roka???
1 sliepka PRZNÍ súdnictvo, má vinu na 2 úmrtiach vo výkone trestu, kradne, podporuje ZVRHLÉ SEXISTICKÉ MIMOVLÁDKY.
2. sliepka "riadi" MIRRI..., označuje SPUTNIK za hybridnú zbraň, dokonca si UZURPUJE NÁROK OKLIEŠŤOVAŤ PRÁVOMOCI GP!
Haló, SMER SKONČIL VO VOĽBÁCH DRUHÝ.
HANBA vám PRESSTITÚTI.
Dúfam, že sa dožijem času, keď na SK bude stáť vlastniť médiá a pozastaví činnosť zahraničím plateným médiám.
Ste veľmi veľmi vysokou mierou zodpovední za to, čo sa tu deje.
Hanbite sa, presstitúti, že nedokážete napísať ani 1 kritické slovo na politickú nekultúru vlády mrzkej lúzy".
PS: neprekvapuje ma, že čušia mimovládky, tie sa začnú mobilizovať až keď si Uhrík verejne otvorí ústa!
Aj sorošovi presstitúti čušia ako zarezaní.
To nie je len o navláčení migrantov podľa kvót.
Nebezpečné je, že majú zakázaný sekundárny pohyb. Skratka ide o trvalé žitie na našom území.
Počítajte na každého migranta cca ± 20 osôb. Nereálne je vyjadrenie Uhríka, že s 1 migrantom prídu 3 " členovia " rodiny. Bude to viac členov!
To budú kšefty.
Žiadna politická strana, ktorá má zastúpenie v Europarlamente o tom neinformuje!!!!!
Nie je správne, že posielame na fleky europoslancov zástupcov mimoparlamentných strán a de facto ich štedro platíme za vlastizradu.
Ja sa pýtam onuce na poste premiéra, aký postoj má k PAKTU MIGRÁCIE!???
https://www.hlavnydennik.sk/2021/09/04/uhrik…
MAĎARSKO A RAKÚSKO PAKT NEPODPORIA.
Kovid, teda ak je to kovid, je veľmi dobre liečiteľný!
PÝTAM SA, PREČO NELIEČIA?
Prečo pacientov pchajú neúčinným REMDESIVIROM, ktorý je neúčinný ale stojí 2100€?
Keď statoční lekári, ktorí vyliečili stovky!!! pacientov IVERMECTINOM požiadali Lengvarského o uvoľnenie lieku, odpovede sa nedočkali...
Pozrite si praktiky daňového podvodníka čakana:
Čím zisťujú pozitivitu?
Daňový podvodník čakan ešte stále nevyrobil zázračné testy, ktoré ODLÍŠIA kovid od chrípky!
Ide jeseň, chrípky sú bežné, nikdy sa okolo toho cirkus nerobil. Lekári LIEČILI.
PS: Čakana sa žiadny presstitút nespýta, prečo na Slovensku neplatí dane? Dlhuje štátu 20000€ na daniach, pretože má firmu v daňovom raji. Na SK má len pobočku!!!
Kto ho pozval?
Nebola to náhodou húfnica, oduševnelá Globseckárka?
Nepočúva, že pápež je proti zbrojeniu?
Že sa tá zrúda nehanbí hrať takéto divadlo.
BUDE ZODPOVEDNÁ ZA MASÍVNE ŠÍRENIE SMRTEĽNÉHO VÍRUSU.
Špiny, takto zneužiť papaFera, národ, veriacich.
Tohto Fera PRECEŇUJÚ.
X ľuďom odpadol od chuti vyznávač svätého Pfizera, Judáša!
Nech si ide predstierať zbožňovať vládna chunta!
Nech si zavolajú ostreľovačov a modlia sa a drístajú ako v deň SNP.
Skutočne veriaci by OPOVRHLI takúto "elitnú spoločnosť".
Servilní cirkevní predstavitelia budú lanáriť a presviedčať ovce, aby sa zúčastnili...
Celkom zaujímavé bude sledovať, ako sa zachovajú cigáni. Sú podplatiteľní, takže navonok budú plesať, biť sa do pŕs, a zahrajú aj zbožnosť. V ďalších chyžiach zorganizujú preklínanie vlády a pápeža. Asi tak.
Hutko, "vracia úder"????
Hanbiť by sa mali a PRAVDA by mala ostro kritizovať postoj tejto mafiánskej lúzy.
To sa nenájde v redakcii jediný slušný novinár, ktorý by dokázal Žilinkovi vzdať POCTU?
Generálny prokurátor by mal byť odvážnejší.
Ale to by ho Motyka Tódová, Bárdy a Smetisko ukrižovali.
Taká banda vo vláde ako teraz tu ešte nebola!
Zaujíma ma, ako dopadne prešetrenie Lipšicovej bezpečnostnej previerky.
Tiež, či Smespodina zobchoduje oklieštenie právomoci GP.
Odporúčame