Dobrá stratégia, deltoid.
Trollovských príspevkov je často viac, ako príspevkov od normálnych diskutujúcich.
Šetrí mi to čas a zdravie.
Dobrá stratégia, deltoid.
Trollovských príspevkov je často viac, ako príspevkov od normálnych diskutujúcich.
Šetrí mi to čas a zdravie.
Pomôžte, excelentní právnici, zranenému pánovi.
Svedkov zásahu je isto veľa!
Boj bude dlhý, treba konať rýchlo.
Rátať treba s možnosťou, že to skončí na ASĽP.
Tu, na Slovensku, už spravodlivosť umrela.
Obsahom veľmi obohacujúci článok.
Ďakujem.
Nechali sme to zájsť veľmi ďaleko, či hlboko.
Denno-denne čítam a hľadám, kto predstaví východisko.
AKO NA TO? Ako sa pohnúť z miesta. Čas je drahý.
Spojte sily, vypracujte koncepciu a národ sa pridá.
Sme v slučke.
A tá sa uťahuje!
https://cz.sputniknews.com/slovensko/
Len do nej, nabite tú húfnicu.
Nesúhlasím, idiot to je.
Veď na neho húfnica hodí lajno keď sa jej zachce.
Je jej & co. ukradnutý.
Je im zalezený do prdele.
Takže je ich SÚČASŤOU.
Zbavia sa ho, toho lajna, len čo sa im zachce.
Tormová, bože, tá sa napchá aj daktorej pod sukňu, ak ide o prachy!
Lieky na depresiu jej rozožrali MOZOG.
A že tak chytro, bol maličký, slepačí.
A Sajfová? Nepodarok plastických chirurgov?
Tiež vešiak na šaty, ako Papučová.
ODMIETAM PLATIŤ VÝPALNÉ STV.
Sprostaňa, zmeň marketing.
Evidentne nevieš, čo tliachaš a pletieš si na seba bič.
Vieš, teší ma to. Obluda.
Názor ex-siskára Tótha, alias Ďateľa:
Mne sa zdá, že mary kolík je nešťastný.
Názor ex-siskára Tótha, alias Ďateľa:
Je rozvážny a múdry.
Oni si nevšimli, že tomu, k čomu ho vlastne dokopali, nie je rád.
Musel zakročiť.
A v tom hnusnom haďom hniezde paradoxne obviňujú jeho.
Za to, že čistí chliev...
Debili a tupci, kto za to môže, že ste ten chliev narobili VY????
Fundovaný názor na situáciu, ktorú spôsobili na ŠP prokurátori okolo Daniela Lipšica:
Area52++++++++++++++
Skvelý, múdry, rozvážny Sergej Lavrov, môj obľúbený politik.
Ľubo z:
Porisko je nekompromisný, zásadový deviant a mafián.
Kto mu je ešte ochotný veriť????
Viem, že niektorí diskutéri majú predsudky voči Eurorespektu.
Skúste si nájsť 2 minúty času a prečítajte si fundovaný názor tu:
Diskutér, kde vidíš dámu?
My, národ slovenský vidíme kolaborantku a vlastizradkyňu, sorošovskú štetku, organizátorku Globsecu, ktorý kšeftuje so zbraňami, osobu, ktorá sa mieša do suverénnych štátov s cieľom rozvrátiť ich, ktorá musí chodiť v obrnenej limuzíne a okrem us ambasády sa neodváži nikam ísť.
Ty si v Rausch-i!!!!
O kom to točíš?
O húfnici tu je reč, haló, preber sa.
Odporúčame